Семинарски, состави, есеи, задачи

Член од
12 јануари 2009
Мислења
27
Поени од реакции
0
:aplauz:ејјј фала многуу.
поззз и се најубаво.:helou:
 
R

RAYTHEON23

Гостин
morao sam vec od seminarske pisati na srpskom jer bili su pratene po ex-yu magazine i intrnet strane bio je tesko ali sam naviknao...a zosto tolku od kaj da pocnam poradi interesot vo poveke sferi(astronomija hemija ekonomija i menajment i dr) zatoa imam napisano tolku a zosto?
pa vaka bev student na ekonomski dve godini pa edna pauzirav a za toa vreme ednostavno sakav da napravam barem nesto korisno od literaturata koja sum ja obrabotil a momentalno sum na tehnickainformatika 2godina(trbase da bidam ama poradi finansiski problemi so eden vraboten a i bratmi studira povtorno sega sum prekinat so studiite pa pak prodolzuvam so trudovite ama tesko e ama moramkreativnosta nekako da ja izrazam ) informatika :toe:
 
Член од
12 јануари 2009
Мислења
27
Поени од реакции
0
morao sam vec od seminarske pisati na srpskom jer bili su pratene po ex-yu magazine i intrnet strane bio je tesko ali sam naviknao...a zosto tolku od kaj da pocnam poradi interesot vo poveke sferi(astronomija hemija ekonomija i menajment i dr) zatoa imam napisano tolku a zosto?
pa vaka bev student na ekonomski dve godini pa edna pauzirav a za toa vreme ednostavno sakav da napravam barem nesto korisno od literaturata koja sum ja obrabotil a momentalno sum na tehnickainformatika 2godina(trbase da bidam ama poradi finansiski problemi so eden vraboten a i bratmi studira povtorno sega sum prekinat so studiite pa pak prodolzuvam so trudovite ama tesko e ama moramkreativnosta nekako da ja izrazam ) informatika :toe:




За факс ич да не се секирш никогаш не е доцна да се заврши , и јас паузирав една година па се запишав на Правен -Новинарски студии па сеа се префрлив на Педагошки .
А инаку добро е тоа од твоја страна што имаш желба за учење и се трудиш .Има некој што идат на факс а ич не се замараат за учење .:lut:

Е тоа ме нервира некој што е паметен и се труди поради финансиска состојва ке си седи дома. А други ке идат само ради забава а зошто бидејки мама и тато имат вишок пари .од тоа не ни ја бива Државата .
Сепак продолжи со тоа што го правиш ке има кај да го искажеш. :bravo:

Ти благодарам уште едаш за тоа што ми помогна за семинарската.
позз.
 
Член од
21 декември 2008
Мислења
171
Поени од реакции
5
Sani navistina dobro izkomentira bravo.
Ali fakt e deka tie so si go ladat mozokot na fax 90% ne ni zavrsuvat, bidejki *ur gi boli dali ke zavrsat ili ne. Kako i da e ima koj da gi finansira:smir:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Дајте некои идеи за изглед на веб страна (за спорт)

Лош топик за семинарска =(
 

TheOther1

Interista Per Sempre!
Член од
25 ноември 2007
Мислења
1.346
Поени од реакции
484
Дечки, Ве молам за помош!!!
Семинарска за Монетарна Економија да не има некој!?

RAYTHEON23? :)

Ви благодарам однапред :)
 

TheBestTipster

Избраниот
Член од
8 март 2008
Мислења
2.387
Поени од реакции
97
Slucajno nekoj da nema seminarska : Eticki pogled na venericnite zaboluvanja ?!
 
R

RAYTHEON23

Гостин
Дајте некои идеи за изглед на веб страна (за спорт)

Лош топик за семинарска =(
pada receme stavi naweb-ot najdobri golovi od nedelnotokolo potoa najdi nesto za UEFA pa komentari ipo nekoj smesenklip(sportski)nopazi da ne bide monotona mozes da dodades ianketi na vebot za tipuvanja na nekoi derbi natprevari i dr..

Slucajno nekoj da nema seminarska : Eticki pogled na venericnite zaboluvanja ?!
mislam deka imam ama ne sumsiguren imam medicinskipogled(ama opsta tema) ama ke ja editiram prven da goNjdan CD-to kade e staven ajust moment

Eve tipster samo nemoj da mi zameris za losiot srpski dobro...taka morav da ja pisam trebase da ja pratam na eden magazin(taa so medicinata)ama ovaa ke ti zavrsi rabota
P.S kazimi dalie ok iline(pa ja ne mozam samda ocenam):nenene:
eve go linkot

http://www.webfilehost.com/?mode=viewupload&id=5944154 ke pocekas 60 sekundiija dobivas:smir:

Дајте некои идеи за изглед на веб страна (за спорт)

Лош топик за семинарска =(
drugar dodeka bev na ekonomski 2 god na skopski psihicki:vozbud: se poremetiv od sex-ot so skopjanki a gi sovetuvami drugite najdete cura od drug grad

Дајте некои идеи за изглед на веб страна (за спорт)

Лош топик за семинарска =(
drugar dodeka bev na ekonomski 2 god na skopski psihicki:vozbud: se poremetiv od sex-ot so skopjanki a gi sovetuvami drugite najdete cura od drug grad
 

felixthecat

Boys Don't Cry
Член од
6 јануари 2008
Мислења
90
Поени од реакции
3
Ми треба семинарска за Втора Светска војна.Причини,повод,фронтови,крај на војната,војната во Македонија и сл.Ако може некој да ми помогне ќе му бидам благодарен
tebe tesko deka nekoj moze da ti pomogne ali aj . awawawwa
 

Kajgana Shop

На врв Bottom