Семинарски, состави, есеи, задачи

Член од
10 декември 2011
Мислења
228
Поени од реакции
150
Имам еден проблем - треба да направам семинарска за на факс за предметот Македонска култура и цивилизација. Да не му се наоѓа на некој готова тема или случајно знае каде би можел да најдам онлајн информации за некоја тема, затоа што ретко ги има? Благодарам многу, ако даде некој готова семинарска има сендвич и сок :LOL:
Седни протарашкај на нет. Ќе ја склопиш за 5 минути.
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
840
Поени од реакции
25
Здраво, дали некој има материјал или семинарска за

Нумеричка и колоритна кодификација на електрични отпорници
 

Memento Mori

Yeah science, bitch!
Член од
24 август 2009
Мислења
1.132
Поени од реакции
1.562
Некој ако има семинарска за Алкални метали би бил благодарен :)
 

DarkoG

Better then ever before.
Член од
19 август 2008
Мислења
701
Поени од реакции
81
Ми требаат семинарски за сида и за жолтица посебно една за сида една за жолтица, кој има нека прати нешто, итно ми е. блгодарам однапред!!!!
 
Член од
16 декември 2008
Мислења
391
Поени од реакции
125
Некој да не има семинарска на тема Перење пари ? Ве молам итно ми е :(
 

Nex

Член од
31 декември 2012
Мислења
171
Поени од реакции
192
Kazuj do koga, imav stvari na portable HD a ima I fizika t.e za praktika poveke.
 

Nex

Член од
31 декември 2012
Мислења
171
Поени од реакции
192
Naskoro, da najdam prven oti u folder sliki ima docs u prograti ima muzika ali ke ja najdam.
 
Член од
28 јуни 2008
Мислења
22
Поени од реакции
2
Семинарска за нуклеарна енергија?!? Anyone?
 
Член од
5 февруари 2012
Мислења
46
Поени од реакции
124
Aj ve molam ako ima nekoj seminarski po sportska medicina i po nevrohirurgija (temata ne e bitna) neka mi prati...Itno mi e!!
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
1.074
Поени од реакции
581
Ако може некој да ми даде некој документ за МУЛТИФОКАЛНИ ЛЕЌИ. фала
 

Nex

Член од
31 декември 2012
Мислења
171
Поени од реакции
192
Aj ve molam ako ima nekoj seminarski po sportska medicina i po nevrohirurgija (temata ne e bitna) neka mi prati...Itno mi e!!
Џабе брат тоа е 600 страни прирачник за хирургија, ако сакаш ќе ти го пратам, незнам можеби и ќе помогне,ај да побарам-Се откажав од прирачникот но тоа што го пратив верувам повеќе ќе биде од корист.

Ај некој ако има семинарска за било што од медицина.
ПП.

Којнвулазии-опасна работа ми кажа еден кој преживеал дури колку ли беа 4 ли 6 ли на тоа не ни е важно.

Значи научи да ги препознаваш и правилно да реагираш а пак ако си во бел мантил со диплома а незнаеш што да правиш тогаш

 

Kajgana Shop

На врв Bottom