Светлана Ражнатовиќ - Цеца

Дали е монтажа?

  • ДА

    Гласови: 18 26,9%
  • НЕ

    Гласови: 49 73,1%

  • Вкупно гласачи
    67
  • Гласањето е завршено на .

VIRTUAL

knowledge is power
Член од
4 мај 2006
Мислења
327
Поени од реакции
2
Светлана Цеца Ражнатович неодамна во Белград одржа концерт каде воедно го прослави својот 33-ти роденден, но и го промовираше својот нов албум "Идеално лоша".

Доколку некој од фановите на Цеца се запраша на што мислела Цеца кога го бирала името за новиот албум, погледнете го нејзиниот задник и се ќе ви стане јасно.

На овој концерт Цеца отпеа и една песна за својот покоен сопруг, своевремено еден од најбараните воени злосторници.

Не е потребно дополнително да се зборува за тоа како публиката реагирала, бидејќи на сите ви е јасно.

Еве ви ги сликите!:img:






Ај да прокоментирам:
Можно е да е монтажа а можеби и не е...
Како и да е никој не очекуваше ова да го види ама годините си го прават своето штознам
 

Crazy

PaRtY aNiMaL
Член од
16 февруари 2006
Мислења
684
Поени од реакции
4
Абе кога можеше да си купи предница, можела и нешто ситно да фрли на задниот дел :)
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
Целата е пластична само газот не си го имат средено .
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
Си го има бе...барем ја тако прочитав,ама нешто и попушта тоа силиконот изгледа

И уште нешто битно....не ви требало анкетата,гарант е преземено од дневник или некој сајт,го имаше и во весник,а го имаше и концертот на ТВ така да не е монтажа
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
mRnO напиша:
Си го има бе...барем ја тако прочитав,ама нешто и попушта тоа силиконот изгледа
Шкарт роба. :)
 

sagaqua

Successful and Creative
Член од
23 декември 2005
Мислења
2.218
Поени од реакции
31
Целулит :toe: кај се нашол,ветерот е крив!:pos2:
 

schtranga

Кратовчанче
Член од
7 август 2005
Мислења
1.295
Поени од реакции
18
slikava ja staviv vcera na tema celulit , nasekade ja ima po internetov i mislam deka ne e montaza,iako si ja sakam Ceca t.e. nejznite pesni.Vcera se registrirav na www.volimocecu.com i vidov deka mnogu sliki imaat od Ceca ama vaa ja nemat i ja staviv i odma me baniraa :toe: inaku slikava dokazuva deka i Ceca e normalna zena kako i na sekoja i na nea moze da i se sluci da dobie celulit , aj sto ima celulit ama i nema dobro gaze :(
Inaku da pesnata Pile e posvetena na Arkan , taa samata si kaza na koncertot na Usce deka pesnata e posvetena na covekot koj najmnogu go saka i tatko na nejzinite deca , vo pesnava mnogu mi se sviga ova :
Nijedan nije ti bio ni blizu niti ce ko a ja sam sa svakim otisla predaleko
samo ne znam kako misli da i e srceto zuto i da joj suze padaju na gore ?mozebi deka Arkan e mrtov i e gore pa zatoapee : moe suze prema tebe padaju , moje suze padaju na gore
ali nema veze dobra pesna , losho dupe
 

schtranga

Кратовчанче
Член од
7 август 2005
Мислења
1.295
Поени од реакции
18
VIRTUAL напиша:
Како и да е никој не очекуваше ова да го види ама годините си го прават своето штознам
godinite ? ima i devojcinja od 16 godini sto imaat celulit,a taa e vekem majka na dve deca , tuku moz nemala vreme da se srede , postojat i inekcii si udrish 3 i nemash celulit celi 2 meseci ( cini 1500eur ) taa barem ima pari koga vekem e zvezda neka ostane zvezda , zvezdite ´´nemaat´´ mani
 
Член од
15 ноември 2005
Мислења
355
Поени од реакции
1
Leleeeeee, toa zadnikot i montaza da e, stomakot od sekogas i bil vakov (kakov? Uzasen,isturen, vitki e celata). Majka bila na 2 deca? Pa so deka!? Majka mi ima poubavi noze od nea, a i zadnik boga mi :P
 

elen4e_bonjovi

Dark Angel
Член од
10 мај 2006
Мислења
240
Поени од реакции
0
Ne ja sakm ic Ceca i celata e vestacka, nadogradba na kosa, silikoni, izlea mislela deka ima sovrsen zadnik, ali izgleda ne e taka...No comment
 

KohlBass

Dechak iz vode
Член од
1 јуни 2006
Мислења
1.485
Поени од реакции
36
E, dobro de, celulit, sekoja vtora zena ima... Ne e ceca bozica, pa da mora da e sovrsena u sekoj pogled (toa sto ne e sovrsena u nieden pogled, u muzicki najmalku, nema da go istaknuvame:) )
 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
ceca e zakon!
ona e peacka,a ne manekenka,taka da nema sto da se prai fama okolu ova...ima celulit i sto?!koga kje vidite nekoja slaba isushena ne vi cini zosto e takva,a koga nekoj ima celulit i toa vi smeta...se na se znaci mora da se zbori za nekoj i taka da se lecat kompleksi...ceca,kako i mnogu lugje na svetov,ima celulit i toa ne ja pravi nitu podobra,nitu polosa od toa sto e...i celulitot moze da se trgne,ama potrebata na nekoi lugje da lecat kompleksi na drugi nikad nema da iscezne,taka da denes zborite za nea,utre za nekoj/a drug/a i taka se do kraj na vashiot mizeren zivot vo koj samo tracate za drugi mesto da se gleate sebe! uf se iznervirav eeeej...
 
Член од
7 април 2006
Мислења
381
Поени од реакции
5
kakva takva,samo znam deka nema masko so ne bi ja sibalo :) site i se ostrat na nea...pa i ja :)
 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
a bravo,po selski komentar ne mozese da dades...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom