Свадбено патување

a n g e l c e

^ Poison Girl ^
Член од
25 јануари 2007
Мислења
1.202
Поени од реакции
5
сакам многу свадбено патување кое ќе го помнам целиот живот и кое сакам да ми биде најубаво патување, а која ке биде дестинацијата сеуште незнам има време :vozbud:
 

Marchence

In love with Ssss
Член од
17 мај 2007
Мислења
483
Поени од реакции
1
ne deka e mnogu vazno, ama aj neka se javi nekoj sto ne saka da odi na patuvanje pa makar toa bilo i svadbeno!
 
Член од
24 јуни 2007
Мислења
23
Поени од реакции
0
на некој пуст остров со саканиот..:helou:
 

Мартин$

Модератор
Член од
2 март 2007
Мислења
5.234
Поени од реакции
148
Свадбено патување? Само покрај некоја празна плажа, тивко море, тивко место, свежо не толку топло и со многу сладолед :)хаха ко јас сладоледот да го јадам, неа ќе ја јадам :nesvest:
 

vlatkolik

~I'm busy U are UglY,Have a Nice DaY!!!~
Член од
17 мај 2007
Мислења
2.647
Поени од реакции
28
не дека свадбено патување ко свадбено би ми значело нешто и дека не би можел без него али ај кога веќе е таков муабетот може у Бразил или Куба
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.646
Поени од реакции
13.104
Сум цовек кој многу сака да патува. Би отишол со љубената или на некоја од европскиве метрополи (Париз, Рим, Виена), или покрај море...
 

aneta:)

animal lover
Член од
3 јули 2007
Мислења
449
Поени од реакции
13
Баш би сакала да имам свадбено патување,а дестинацијата која би ја одбрала би била на море.
 

ANDZI

Fashion is my opsession
Член од
5 февруари 2007
Мислења
833
Поени од реакции
6
Mnooogu bi sakala da iam svadbeno patuvanje sakam vo Italija i da bide epten romanticno i da go pamtam zasekogas...Ama ima uste vreme eheee
 

Ashley

بين الحياة والموت
Член од
26 јануари 2007
Мислења
1.043
Поени од реакции
35
Пред свадбено патување на Ибица
После свадба може Малдиви :)
 
Член од
21 ноември 2008
Мислења
1.157
Поени од реакции
18
sakam da patuvam mnogu i bi sakala da odam na svadbeno patuvanje..lalala...sto zasekogas ke ni ostane vo sekavanje..:back:....no sekako deka ke treba da se napravi balans pomegu moznostite i zelbite..
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
Глупости се тоа за мене подобро парите да се искористат за нешто поважно а доколку се има пари од вишок тоа е друго прашање
 

Kajgana Shop

На врв Bottom