Роденденски СМС пораки

Член од
24 октомври 2008
Мислења
328
Поени од реакции
5
Па ми треба една роденденска порака за братуцетками бидејки денеска и е роденден.Сакам да биде некој уникатна и специфицна и убава плссс :smir:
 
Член од
24 октомври 2008
Мислења
328
Поени од реакции
5
Najubavite raboti vo zivotot ne se neshtata tuku lugjeto kako tebe.Za da ne ti gi redam site onie frazi-samo kje ti gi posakam: Srekjen rodenden!


[FONT=&quot]Bez ogled kolku ke bidat golemi podarocite so ke gi dobies i kolku ke bidat ubavi cestitkite sto ke ti bidat upateni nisto ne e ni priblizno ubavo kako sto si ti...SREKEN RODENDEN!![/FONT]
 

Only*ME

Kaлимеро... :/
Член од
2 август 2008
Мислења
249
Поени од реакции
4
Денес не мисли на минатото, бидејќи поминало, не мисли на иднината, бидејќи допрва доаѓа едноставно мисли на сегашноста и биди среќен/а на овој ден *СРЕЌЕН РОДЕНДЕН*


Во секоја боја има светлина, во секој камен спие кристал и во секоја година имаш желби... Нека ти се исполнат денес! СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!

Само отворен ум прима мудрост, само отворени раце подарок, само отворно срце прима љубов и само драги личности ја примаат оваа порака. Среќен роденден!!!


Нека зракот на овој ден ти ја исполни душата со убави чувства, нека Бог ти подари се што немаш, а сакаш и сочува се што имаш и љубиш. Среќен Роденден

:pipi:
 
Член од
4 мај 2008
Мислења
255
Поени од реакции
11
Dali cuvstvuvas kolku e poubav ovoj den so tvoeto postoenje.Vecerva site zvezdi na neboto svetat za da ti go osvetlat patot poslan so ljubov...Vecerva TI i srekata vo pregratka igrajte go tancot na zivotot...I uste sto godini da go slavis ovoj den,SREKEN RODENDEN,te saka ceca!
Го копирав од телефон.
 
Член од
18 април 2008
Мислења
876
Поени од реакции
213
на овој ден пред xx години се роди најубавото највеселото нај.... ма деф чини овоа срање се шо сакам да ти кажам е дека те сакам и дека стварно не можам да се замислам без тебе среќен роденден xxxxxxxx

секогаш си ја пракам оваа custom made - remake порака и на сите и се свиѓа ( ако нишо друго барем ги насмее )
 

devojka111

i'm real
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.937
Поени од реакции
148
"Луѓето се сеќаваат ако сакаат
а забораваат ако можат
но јас сакам да се сеќавам
и не можам да заборавам
дека денес е твој ден
СРЕЌЕН РОДЕНДЕН"
 

C R E S

Chelsea Fan!
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.515
Поени од реакции
1.266
"Луѓето се сеќаваат ако сакаат
а забораваат ако можат
но јас сакам да се сеќавам
и не можам да заборавам
дека денес е твој ден
СРЕЌЕН РОДЕНДЕН"

mm:D dobra poraka :) kje ti ja ukradam :D :D
 

Фокси

Talk nerdy to me
Член од
11 октомври 2007
Мислења
2.358
Поени од реакции
1.390
Во секоја боја има светлина,во секој камен спие кристал,во секое срце има безброј желби.Една од моите е тебе да ти се исполнат сите.
Да можев да изградам планина таа ќе беше само твоја,да можев да ги преземам твоите грижи јас би ги фрлила во длабочините на езерото за да најдеш мир и ведрина.За жал се што сакам да направам за тебе за жал невозможно е за мене затоа дозволи ми да бидам она што можам твој пријател кој секогаш е тука.Среќен роденден:pipi:
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.350
Поени од реакции
25.001
Пораката што сам со свои зборови ќе ја напишеш вреди повеќе од милион вакви "поетски" пораки.
Макар и ако содржи пет глупави збора.
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
9
Поени од реакции
0
Ljubav i Zdravje,Radost i Srechu,stavljam u jednu vrechu .. Shaljem hitno jer je bitno ;)
Sve zhelje tvoje i najljepshe san nek ti donese danasnji dan,Srechan ti Rodendan :)) <3 :smir::pipi::helou::back::back::back::vozbud:
 

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
Dodeka nokva tivko dogoruva slusaj go srceto sto zboruva i dodeka se ragaat novite zvezdi neka se ispolnuvaat tvoite zelbi.SREKEN RODENDEN!

Neka neboto bide tvoe srce opkruzeno so ljubov i sreka,a zvezdite-tvoi ispolneti zelbi zamisleni so najmilite nesta i licnosti.SREKEN RODENDEN!
 
Член од
11 ноември 2011
Мислења
555
Поени од реакции
48
Можи некој да стави некоја порака за полнолетство? ИТНО ми треба.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom