Работници за во фурна

shady3

Никогаш не вели никогаш..
Член од
22 февруари 2009
Мислења
110
Поени од реакции
61
Се бараат работници за во фурна СО ИСКУСТВО во Прилеп. За почеток за пивофест 2014 само, со можност за продолжување (со вработување). За повеќе информации 078 353 786.
 

shady3

Никогаш не вели никогаш..
Член од
22 февруари 2009
Мислења
110
Поени од реакции
61
Види вака дечко, мене секогаш ми требаат работници, и ако тие што се пријават овде се покажат добри (во работа во фурна на дрва треба да имаш вештина, не е само притискање копчиња како во фурни на струја) тогаш да, ќе ги вработам полноправно. И би те советувал да си ја смириш главата малку, бидејќи не знаеш ни каков човек сум, ни од која причина го објавувам огласот, ни за во каква фурна, уште помалку за во која.

Поздрав.
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.881
Се бараат работници за во фурна СО ИСКУСТВО во Прилеп. За почеток за пивофест 2014 само, со можност за продолжување (со вработување). За повеќе информации 078 353 786.
А да кжеше колкава е платата, сместување, дневница, превоз ,храна и остали ситници кој малтене се многу побитни отколку ова со можност за продолжување.[DOUBLEPOST=1405599356][/DOUBLEPOST]
. И би те советувал да си ја смириш главата малку, бидејќи не знаеш ни каков човек сум, ни од која причина го објавувам огласот, ни за во каква фурна, уште помалку за во која.

Поздрав.
Овој дел сосема небитен и верувам дека никого ич кјур не му чуе за тоа.
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Види вака дечко, мене секогаш ми требаат работници, и ако тие што се пријават овде се покажат добри (во работа во фурна на дрва треба да имаш вештина, не е само притискање копчиња како во фурни на струја) тогаш да, ќе ги вработам полноправно. И би те советувал да си ја смириш главата малку, бидејќи не знаеш ни каков човек сум, ни од која причина го објавувам огласот, ни за во каква фурна, уште помалку за во која.

Поздрав.
Еве јас работам со приготвување на храна/готвење, иако сум вработен, можеби би можел некако да ти помогнам, секако ако станува збор за сигурно работно место и поголема плата од сегашната. Целосно се согласувам со @*-----* , кажи со колку пари планираш да ги плаќаш вработените, па после ако има некој заинтересиран ќе ти се јави:)
 

shady3

Никогаш не вели никогаш..
Член од
22 февруари 2009
Мислења
110
Поени од реакции
61
А да кжеше колкава е платата, сместување, дневница, превоз ,храна и остали ситници кој малтене се многу побитни отколку ова со можност за продолжување.[DOUBLEPOST=1405599356][/DOUBLEPOST]
Овој дел сосема небитен и верувам дека никого ич кјур не му чуе за тоа.
За плата ќе се договориме, но под 200 евра нема да биде. Сместувањето, превозот не ги покривам како и ниедна друга фурна што не ги покрива. За храна, многу нормално дека е обезбедена, и исто така два леба на ден по човек се бесплатни.

Еве јас работам со приготвување на храна/готвење, иако сум вработен, можеби би можел некако да ти помогнам, секако ако станува збор за сигурно работно место и поголема плата од сегашната. Целосно се согласувам со @*-----* , кажи со колку пари планираш да ги плаќаш вработените, па после ако има некој заинтересиран ќе ти се јави:)
Во што струка си? Конкретно ми требаат луѓе за вагање, чевердисување и за на лопата.

Бројот е во првиот пост, имам место уште за тројца :) И да, целосно планирам да се вработат луѓето легално после пивофестов АКО се добри во работата, нормално.
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Ако си добар ќе ти даде чичо плата...;)
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
pa normalno deka na covek od strana ne mu se isplakja da ide vo pp da rabote
 

Kajgana Shop

На врв Bottom