Пријателски натпревари

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Бриљира Демикелис на оваа утакмица, само Гомез везе нема :tapp:

Ламела :cool::cool:
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Ќе кинеме со Тата Марино, боље тренер и неможевме да зееме. (y)

Светски шампиони сме у Русија, уште од сеа ви кажувам. :D
 
M

Mario Gómez

Гостин
Пффф шо му фали на Гомез. :D Не е загреан уште, ќе видите допрва шо ќе прај исто како на ЕУРО 2012. :D
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Џ

Џонтра Волта

Гостин

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Е ја барав темата тамам..ме мрзи да ги барам сите оние што тврдеа дека Гомез е добар напаѓач и дека бил подобар од ДИ Натале:pos:..цел живот ќе го паметам тој бисер од Розенберг,Ули Хенес и останатите баварци...сега ако почнам да набројувам пак минимум 30 напаѓачи ќе набројам подобри и поквалитетни од Гомез
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Е ја барав темата тамам..ме мрзи да ги барам сите оние што тврдеа дека Гомез е добар напаѓач и дека бил подобар од ДИ Натале:pos:..цел живот ќе го паметам тој бисер од Розенберг,Ули Хенес и останатите баварци...сега ако почнам да набројувам пак минимум 30 напаѓачи ќе набројам подобри и поквалитетни од Гомез
@Stefan-kobe
 
M

Mario Gómez

Гостин
Е ја барав темата тамам..ме мрзи да ги барам сите оние што тврдеа дека Гомез е добар напаѓач и дека бил подобар од ДИ Натале:pos:..цел живот ќе го паметам тој бисер од Розенберг,Ули Хенес и останатите баварци...сега ако почнам да набројувам пак минимум 30 напаѓачи ќе набројам подобри и поквалитетни од Гомез
Почни да набројуваш, напрај најквалитетна листа на најдобри 30 деветки. Чекам....
 
Член од
1 март 2009
Мислења
8.594
Поени од реакции
10.238
Да не му сум во кожата сега на фан на Реал[DOUBLEPOST=1409774290][/DOUBLEPOST]Иначе септември 2010 прва утакмица после свецкото Аргентина ја тепа Шпанија 4-1

post world cup warriors.. .!.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom