Прилепчани спортуваат | недела , 15:00 - 16:30, Сала Македонија|

Член од
8 јуни 2011
Мислења
174
Поени од реакции
139
ако откажи некој јас че се пријавам ако не играм внедела на турниров.
 
Член од
29 септември 2013
Мислења
476
Поени од реакции
316
ако откажи некој јас че се пријавам ако не играм внедела на турниров.
Абе иди си[DOUBLEPOST=1418918691][/DOUBLEPOST]Да си играме ко порано 7вс6 не знам шо ве фајча бесо со Раде во комплетен состав.
 
E

Epsilon

Гостин
Абе иди си[DOUBLEPOST=1418918691][/DOUBLEPOST]Да си играме ко порано 7вс6 не знам шо ве фајча бесо со Раде во комплетен состав.
Да бе, а и не ми е сигурен дека ќе дојди на време и дали воопшто ќе дојди. Ем ќе фали човек, ем повеќе пари ќе треба да платиме...

Соте и јас мислам дека треба да идиш.. :D
 

Verdict

Galadriel
Член од
21 мај 2012
Мислења
2.197
Поени од реакции
2.114
ако откажи некој јас че се пријавам ако не играм внедела на турниров.
Иди бе Соте не е проблем итака Реал е прв во Шпанија...
#-4 #барсаВтора #киксовисередат #хахахахахаха #friends #jokes #дупанки #барсаУштеВтора #Ц #И #Ц #A #J
 
Член од
23 април 2013
Мислења
278
Поени од реакции
260
Jas igram cela utakmica, bez razlika na toa idel sote ili ne... Ne mislam na klupa da go presedam cel termin, i ne mislam tamu da se karam dali ce igram ili ne too.
 
E

Epsilon

Гостин
Jas igram cela utakmica, bez razlika na toa idel sote ili ne... Ne mislam na klupa da go presedam cel termin, i ne mislam tamu da se karam dali ce igram ili ne too.
Да бе, исто како и минатите утакмици што играше цели како 7ми играч, освен неколкуте последни. :)
 
Член од
29 септември 2013
Мислења
476
Поени од реакции
316
Jas igram cela utakmica, bez razlika na toa idel sote ili ne... Ne mislam na klupa da go presedam cel termin, i ne mislam tamu da se karam dali ce igram ili ne too.
Никој не рече да не играш, иначе вака треба да се поставуваш секогаш во живото и цврсто да си стојш на зборо. :bravobe:
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.582
Поени од реакции
13.217
Соте од кај нас, мислам дека послаби сме тро а? Ако не бива че се размешаме некако.
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.582
Поени од реакции
13.217
Соте не иди, а и ти ги правеше составите. :D
Си реков дека иди, па мора негде да се распредели, за нијанса нашио тим е послаб, а ве тепаме то сигурно. :D A оти да не игра? Нели рековме 7в6?
 
E

Epsilon

Гостин
Си реков дека иди, па мора негде да се распредели, за нијанса нашио тим е послаб, а ве тепаме то сигурно. :D A оти да не игра? Нели рековме 7в6?
Игра на турнир мислам, вчера или некни го прашав. А иначе ако сакаш еве Крцко нека игра со вас, а кај нас нека игра Berzerker, бива?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom