Прилепчани спортуваат | недела , 15:00 - 16:30, Сала Македонија|

Verdict

Galadriel
Член од
21 мај 2012
Мислења
2.197
Поени од реакции
2.114
Член од
23 април 2013
Мислења
278
Поени од реакции
260
јас мислам дека сме многу 7 на 7 .. и гласам раде да не игра.. прејџе му свикав на улица ме виде и си ја сврти глата ! а ако игра му следува ова ----> http://www.youtube.com/watch?v=jKt4IBxD5oo
Abe i taka zamena sum, ko ce slezam odma na gol ce me klajte, nema od so da se plasam :)
A za to sigurno te nemam videno, ako te videv ce zastanev so sigurnost. :)
 
Член од
8 јуни 2011
Мислења
174
Поени од реакции
139
не бе си рече ај на пешачки сме да не прам гужва.. сети се истото го прајш и фудбал ко че играме.. сега поиспраксиран си
 
E

Epsilon

Гостин
имаме топка ?
Имаме, но ако имаш и ти носи. :D[DOUBLEPOST=1411315330][/DOUBLEPOST]Со Тихо праевме муабет, рече ако можи да го преместиме терминот малку подоцна( полсаат или саат подоцна), секако нема никој после нас, бидејќи не можел да иди наредната недела во сегашниот термин што е?

P.s првата утакмица најдобра, посебно за мојот тим. Претходната утакмица примивме доста голови, а сега одигравме добро во одбрана и примивме еден гол, а дадовме 5.

После наредните утакмици некако како да се немаше желба да се игра... да не идиме џабе, ебаго. :D
 
Последно уредено од модератор:
Член од
10 октомври 2009
Мислења
2.954
Поени од реакции
1.349
Можи да го преместиме подоцна термино за стално ако сакате, таман и наспани и најадени и серија а изгледано... :)
 

Verdict

Galadriel
Член од
21 мај 2012
Мислења
2.197
Поени од реакции
2.114
Да, итака после нас нема никој можи да играме покасно мислам дека на сите че му одговара... Со кој и да зборнав појче му одговара за покасно, како сакате позз

Karim...
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Не.

Еден сака да го смениме.
На двајца им е сеедно, а другите се воздржани.

Големи се шансите да остане овој термин. :)
Јас мислев да сменам, за @Red John да види дека е сменета и да отиде дојде 1 саат покасно. Таман, ќе се отарасите од незналицата.
 
Член од
30 мај 2009
Мислења
10.144
Поени од реакции
23.250
Јас мислев да сменам, за @Red John да види дека е сменета и да отиде дојде 1 саат покасно. Таман, ќе се отарасите од незналицата.
Прашај минатата кој беше MOTM, ПРАШАЈ !!! ПРАШАЈ БЕ МИСИР!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom