Прилепчани спортуваат | недела , 15:00 - 16:30, Сала Македонија|

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.582
Поени од реакции
13.217
Да, али вие Англоиталија сте во случајов. Win either way. :D

Каков trash talk човече...
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.612
Поени од реакции
31.819
На престојниот натпревар се очекува капитенот Христијан Божиноски да распали со погодоци, како резултат на неодамнешното случување поврзано со негово банирање од страна на реномираниот поет и хуманист, Дарче Леш О. Како исход на целото ова случување, се претпоставува капитенот да ја претопи целата нервоза во ефикасна реализација, со плус 3 погодоци во противничката мрежа.
 
E

Epsilon

Гостин
Мене не ми е јасно прв да бираш тим и @Red John да го ставиш во твоја екипа :)

Еднакво како прв да правиш тим и @RickyLFC9 да го земеш од твоја.
Чудно ама ајде :D
Мора малку баланс. :D


Испадна онака затоа што скоро сите навиваме за англиски екипи и по некој жабар. А и солидарност кон фановите на Реал М. да не мораат да менуваат дресови, туку да си ги носат оние белите (омилени). :)
 
Член од
30 мај 2009
Мислења
10.144
Поени од реакции
23.251
На престојниот натпревар се очекува капитенот Христијан Божиноски да распали со погодоци, како резултат на неодамнешното случување поврзано со негово банирање од страна на реномираниот поет и хуманист, Дарче Леш О. Како исход на целото ова случување, се претпоставува капитенот да ја претопи целата нервоза во ефикасна реализација, со плус 3 погодоци во противничката мрежа.
vaka be ce bese redoven ? :D to e, nemaj verba vo metalec :D
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.612
Поени од реакции
31.819
Јас че играв, ама на пеење сум кај братучед ми, 4 години, така да не знам ни колку че се задржам, ни како ни шо. Зато ова недела не се пишувам, од другата здравје, секако.
 

Verdict

Galadriel
Член од
21 мај 2012
Мислења
2.197
Поени од реакции
2.114
ne sum aren nesto, neizvesen ke bidam za vo nedela
Температура, затнат, крвави очи, па не се жалам и че играм секако в недела и капак на се се шотуку дадов пари за 2 кила коњак за вечерва :D
#yolo#drunk#football#crazy#life#2pac#sex
 
E

Epsilon

Гостин
Температура, затнат, крвави очи, па не се жалам и че играм секако в недела и капак на се се шотуку дадов пари за 2 кила коњак за вечерва :D
#yolo#drunk#football#crazy#life#2pac#sex
Уште топка да најдиш за в недела и almost perfect би било..
 
Член од
23 април 2013
Мислења
278
Поени од реакции
260
A na primer jas da idam vnedela da bidime 14 dusi 7 na 7 i da se turkame po teren.

Ne me oddobivajte na grup nacin ..... :'( :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom