Постари или помлади партнери?

Член од
20 декември 2014
Мислења
99
Поени од реакции
106
Одсекогаш малце по-возрасни дами ми биле по приввлечни, не дека имам нешто против моите врснички но досега многу ретко да запознаам некоја што има доволно како што би рекле погоре во тиквата. Али како повеќето што викаат годините се само бројка... и ќелијата е само соба... Но сепак се сведува на тоа кој колку има во "тиквата".
 
Член од
6 април 2014
Мислења
32
Поени од реакции
31
постара дама за забава, барем знае да осети џентлменски потег и да се раздолжи квалитетно за истиот :)
 
Член од
1 ноември 2016
Мислења
9
Поени од реакции
3
постаро чупе 14+ до кај 36 години терам, да биде мжена или разведена или дечко да има, стварно кејфови прават.
 
Член од
6 април 2015
Мислења
396
Поени од реакции
128
Јас сум за помлади , не многу помлади од мене , туку 2-3 години доста се :D
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.914
Generacija ili postara.. moze i pomlada do kaj 2 god posle sve toa gi gleam ko pomali sestri... abe ne moze da gleam 18 god devojce za seks, nedorazvieni mladoliki niso ne me privlekuva pa koj znae kakvo telo da ima.. vaka 25-28 godisna top gradena zrela so p... vrela... mhm mhm
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.035
Поени од реакции
6.633
За твоја жал не се бројат. Можда како лица со кои сум имала дружба, да.
Го запознаваш човек ок, повозрасен, демек поизживеан, фин, културен, "паметен" , вработен - дечко на место . Е арно ама после некое време , кога нема да му дадеш она што го сака, ќе му ја мериш паметта и созреаноста за негови години.
Такви тиквари веќе од километар ги познавам. Да, на 30 со памет како пубертетлија.
ако не прај глупости нема да ти биде здодевно ич ?
 

newcastle

Shearer
Член од
23 декември 2014
Мислења
265
Поени од реакции
100
Хм зависи од партнерот некогаш и некоја постара тетка знае да изгледа како бомба :)
 

RebelMk

₪ ₪ ₪
Член од
18 октомври 2010
Мислења
1.680
Поени од реакции
1.019
Постара нешто 30 или 30+ :love:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom