Поплаки

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.241
Поени од реакции
19.440
Ок е,не ми требаат мене пари,"супер е и вака":гик:.
Петокот ја чекам Барса кошарката за 10 евра да не изгубат од Реал 9 разлика,тие 40 изгубија,ама кој знаел дека не игра цела прва постава на Барса.
Ај тоа помина,ништо страшно.
Саботата викенд на МИНИ (Барса фудбал,ПСВ,Мешков,Ла Риоха)абе мераци.
И вчера изиграв 4 тикети,еден ГЛАВНИОТ на бет365,ми избегаа две утакмици таму,арно Кил шо изгуби 9,акоја фатев да не губат со3 од :kuracc:ќе си каснев,ја бришам РНЛ од тикет по 1 сат мислење шо да се игра,на испит толку не се мислев на времето:pos:за да ја пишам ЕЛВЕРУМ 1,хаха,лудак класичен сум.
Не сум нормален дефинитивно.:sneaky:
На другите ситни ливчиња Ласло хипикот вчера најде цел меч да игра и да нема речиси ниеден шут кон гол,изиграваше Рондо жена да ебам негова,208 см и топ во раката за украс се мајмун еден..
ХСВ од кој стигна изгуби вчера најде бод да вади со Хофенхајм,ОК Е ФАЛА пичка ви матер ваша.
И на крај за ебани 800 денари ми бега Граљолерс.ЕХФ куп,водат 17-14 прво и на крај губат ко стока од факинг ЗЕ ТЕ ЕР Запорожје:pos:
СЕ ДА ВИ ЕБАМ.
Фала пријатно,со почит,просечен кладионичар.:pipi:
img154.jpg
img155.jpg
img156.jpg
 
Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
Фиорентина ја имав 1х и 2+ заедно со уште 6 пара од пораните термини. И, нормално, губеа 0-2, се вратија на 2-2, и во 93та ПАОК им шибна гол за 2-3. Лешпери.
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.863
Поени од реакции
6.370
Ок е,не ми требаат мене пари,"супер е и вака":гик:.
Друже те гледам и се чудам... зошто не играш сингл,дабл... на повисоки уплати ? Убави квотички си ловиш стандардно, и стандардно си паѓаш за една ...
 

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Ти ебам Фрицот,ти ебам!Да те ебе Трамп. Од Сем факин Бери губи аууууу.:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: Последен натпревар го чекам и ќе изгуби 200000%.А на 1-0 одма имаше 15-40.:uzi::uzi::uzi::uzi::uzi::uzi::uzi:

Предај све да ти ебам! Којзнае што се дешава,нема стрим ама сигурен сум дека греши како луд.Не е можно Сем Бери да те дере како јарец,само во првиот гејм имаше проблем.
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Ги играм на полувреме Барнли и Еибар уште по еден гол да дадат тие примаат два односно еден ццц...
Мамицата мамина на овај сељаков стојкович курвава што избега од Ѕвезда во партизан како ја фати бре кретену таја топка фатен да останиш !!
Иначе сега го провервам тикетов мораше ли да се распуцаат овие Лајпциг денес ... ама и јас сум кретен цел ден на сите им ја трубам 2ка ќе е и на крај ја менвам во х2&0-3..
Screenshot_1.png
 
Последно уредено:

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.895
Поени од реакции
84.267
Имаше мисмеч му ибам шупакот...и остана на факинг 2 поена лол
upload_2016-11-26_0-46-19.png
 

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.241
Поени од реакции
19.440
До кога бе СЕКСУАЛНО ЌЕ МЕ ЗЛОСТАВУВАТЕ ?:)
ЖИВОТ за комарџиите бараме,оние малерите шо сме еден куп :)))
img157.jpg
 
L

Löwe

Гостин



Секој збор е излишен. На 2 мин до крај, ПСЖ не даде нити еден гол, а прими 2 од кој последниот во последните секунди. Океј е Веспрем, еве ви титула дека успеавте на -4 да намалите, многу ви смени. Да бог да никогаш не стасате дома.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.769
Поени од реакции
21.177

А се думав да ја пишам само 3+.
Ми иди сам клоца да си манам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom