Поплаки

Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Да ми го испушат Дибиров и компанија мамицата мамина неспособна да им ебам ццц толку абер да се немало ..
 

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.241
Поени од реакции
19.440
Не мора Цска да победувате,не мора,не ни требаат нас пари,за занимација играме,пичка ви матер ваша неспособна,и се по список на онај помошникот судија,вториот гол на Амкар беше чист офсајд.
img150.jpg
 

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Турс одбојката губат 3-7,се враќаат и прават огромно водство од 5 поени т.е водеа 18-13. Нарбон 6 поени по ред им зедоа :facepalm::facepalm::facepalm:,ги земаат Турс следните два и имаат два напади да дигнат на 21-19,ама се испосраа. Им прават Нарбон 21-20 и земаат тајмаут Турс,ептен глуп потег.После тоа ги откинаа со блокови ама и тој што сервираше па па па. Како од топ. Значи од 18-13 20-25 завршува а-у.

Чиста 2-ка ги чекам у пм,не мислев дека ќе имаат проблеми.

2-0 отвораат втор сет,сега 2-4. Немогуче какви серии дозволуваат .
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.893
Поени од реакции
84.262
Новак 2-0 да тепа..у која очајна форма е Тием вториов дел....а Новак демек накурчен сега мора да се врати иииии се посра...

А дубливе 2-0 точен ги фатив за србендава да ме сјебе...
 
L

Löwe

Гостин
Дојчен Шајзен крв им ебам, најдоја на Сан Марино да им се курчат нагости. Значи ко ќе играте во Германија дајте им ако треба и 20 гола, ама не ли е гревота на гости 8 парчина да им дадеш и да им се иживуваш буквално?
Па што кур ќе ви сменеше бе племе гадно да ви ебам ако тепавте 6 0?
ШАЈЗЕН ШАЈЗЕН ШАЈЗЕН.
ГНАБРИ јадниот најде на Сан Марино 2 гола да им дава, епа на тие и ќе останеш племето да ти го ебам мртво аматерско.
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Дојчен Шајзен крв им ебам, најдоја на Сан Марино да им се курчат нагости. Значи ко ќе играте во Германија дајте им ако треба и 20 гола, ама не ли е гревота на гости 8 парчина да им дадеш и да им се иживуваш буквално?
Па што кур ќе ви сменеше бе племе гадно да ви ебам ако тепавте 6 0?
ШАЈЗЕН ШАЈЗЕН ШАЈЗЕН.
ГНАБРИ јадниот најде на Сан Марино 2 гола да им дава, епа на тие и ќе останеш племето да ти го ебам мртво аматерско.
Тоа копилето Гнабри кога играше за младите не ми текнува која утакмица беше 2-0 тепаа ме заеба за 10к ја чекав со 3 разлика да тепаат кај промарши празен гол после тоа 1 на 1 со голман излезе и во него шутна копиљот.
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Дојчен Шајзен крв им ебам, најдоја на Сан Марино да им се курчат нагости. Значи ко ќе играте во Германија дајте им ако треба и 20 гола, ама не ли е гревота на гости 8 парчина да им дадеш и да им се иживуваш буквално?
Па што кур ќе ви сменеше бе племе гадно да ви ебам ако тепавте 6 0?
ШАЈЗЕН ШАЈЗЕН ШАЈЗЕН.
ГНАБРИ јадниот најде на Сан Марино 2 гола да им дава, епа на тие и ќе останеш племето да ти го ебам мртво аматерско.
Се клади на Сан Марино во фудбал и после кука тука. Кајгана форум :pos:
 

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.241
Поени од реакции
19.440
Мандинго и Лекстингтон Стил да ме ебат ако пишам уште еднаш кошарка,шо ќе беше проклет спорт упм.:tapp:
Од сите 3 кеца шо излегоа денес на најмалиот паднав,на факинг Бамберг,гнаси бе скапани,глупаци,а демек требаше најсигурна да е.
А сите ги планирав да ги играмУникс на хендикеп да не губат 13.5,Милано на хендикеп од +3.5,Макаби да не изгубат со 10,сите влегоа без проблеми,и ме паѓа конечен,сто пати имам речено не играј и пак се пикам во глупости,со Звезда не добиваат бе:tapp:
Последен напад онај чоколадниот пробува сам да оди еден на еден против центрите на Звезда,а ја чува цело време топката,ај шо ја чува,оди на некој подобар шут,од дистанца,шо се пикаш кај шо е најтесно.
Пу бе каков тикет ќе ми сјебаат,гнаси бе.
Не играм уште еднаш кошарка,во недела Звезда ја гази Цибона со22 разлика,јас пак лудакот ја играм хендикеп кец,ај си реков АБА лига.ќе оладат не бре брате,џабе.
Во петокот ја чекам ЦСКА со Реал,душата ми ја извадија лудаците,водеа со +5 на неколку секунди до крај,за Деколо лудакот наместо да држи топка проба покрај аут линија да глуми Џон Стоктон,и за малку ќе ме попареа,и наместо +3 и лесни поени од слободни дојде текмата да се решава последна секунда,арно Љуљ шо не погоди.
Како да ми гледат во ливче бе.
Звезда ги играм да не губат дома од Баскоња,дури и дополнителен хендикеп од +5.5 зедов џабе бе,пред тоа Дарушафака ја чекам последна со Милано,водат 77-74,на крај губат вошкарите 1 разлика.:facepalm:
Неам среќа со кошарката,џабе ги играм,и кога ги фаќам е по некои луди финиши,ај упм таму,не е овај спорт за мене,посебно не на конечен,отсеа само со хендикепи ќе играм,џабе е вака.:boksix:
 
Последно уредено:

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.893
Поени од реакции
84.262
Хербер Махут бе лелелелееллелел

Значи ете Вавринка го фаќам, Мареј го фатив, Киелце ги фатив и само они ме заебаа леле бе а имаа два пати брејк предност во решавачкото....не ми се верува значи....
 
L

Löwe

Гостин
Eден од оние моменти кога мислиш дека планетата се врти околу тебе а не околу својата оска. Поздрав и до Енди и до Кеи. Маестрално одиграно.[DOUBLEPOST=1479345098][/DOUBLEPOST]Но тоа не е се, јаветесе во наредните 5 минути и добијте гратис
 
Последно уредено од модератор:
Член од
23 август 2010
Мислења
38.137
Поени од реакции
107.443
Милсам дека уште ова ми се немаше десено. Ја играм Воегеле на 3.50 квота против Корне, ми беше некако мала квотата на Корне а има мизерна сезона, ништо не игра, а оваа е добра во сала, плус h2h беше на страната на Воегеле. Прв сет 4-2 води Воегеле 4-6. Ок ај тоа, втор сет 4-0 води, Корне 4-2 и прави, па некако задржа сервис оваа за 5-2, на 5-2 0-30 имаше и чист смеч на мрежа, она место да го остаи топчето да тапне и да ја забие фаќаше драјв волеј и нормално промаши. На 5-3 40-0 и три врзани сет топки, не искористи ни тоа, плус уште 2 пати имаше предност мислам. На 6-5 за неа 15-40 и повторно две сет топки, ни тоа не искористи, во тај брејкот 6-5 и серва, дупла направи и после класика 6-8. Ја мислам дека ова што ми се дешава е нешто натприродно, не ми е криво да промашам, 100 пати сум рекол, секој промашува, ама зошто вакви падови, со 30000000000 сет, меч и не знам више какви топки, или у фудбал промашени пенали, или во ракомет истото, во кошарка слободни итн итн. Сите да умрете све да ви ебам.
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Дерозан денес најде 3-15 да шутира ... што е најтрагично го имав да постигне 4 поена повеќе од казнс а тој слепец едвај 12 поена ..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom