Поплаки

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.811
Поени од реакции
83.988
upload_2016-8-16_10-15-23.png

И ја дојдов за него...а бе не ми се веруе 18 години има, до пред 2 години губеше на квалификации за Челинџери...демек сеа ќе почне серија 2 метрашов ќе тепа се живо и диво? Дури и не му е толку јак сервисот ко на Иснер/Карловиќ...не знам како успеа да се посере.....све му еам и на дождот....да не беше дождот убеден сум дека копиљот немаше да го тепа мечот можда уше у втор сет ќе изгубеше.... :mad:
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.034
Поени од реакции
106.827
Две чисти нема од тенис, али на вакви брзи подлоги јебига, учинковита е неговата игра, јак сервис и форхенд и тоа е тоа. И Шарди е скапаница, има удел и тоа посекако.
 
F

Fl. Perez

Гостин
4 dena po red me ebe 1 utakmica za dobivka...
Za vikendot padnav na Sao Paulo. Vo ponedelnikot me dupi Helsinki. Vo vtornikot brazil zeni fudbal I vcera bautista od mahut izgubi...
Sta reci koju poruku poslati!!!
 
Член од
15 ноември 2008
Мислења
5.728
Поени од реакции
11.564


:pov:
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.620
Поени од реакции
14.357
Значи ова не е можно, све да им ебам.
Вчера пишувам ливче и мислејќи дека ја имам Ливерпул, не го проверив цел ден. И сабајле пред да го фрлам гледам дека уствари сум ги немал. Проверувам тие што не ги знаев колку завршиле и СЕКАКО дека последната напишана не излегла, Ајакс да умрат!

@DeviAngel Да не јадеш после бурек не сум верувал во Јувентус...

Untitled.png
 

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Колку е глуп оној Куроња Ирвинг све да му ебам. 4 фаули за 17 минути и шут 1/6 :tapp::tapp::tapp: Плеј со 4 фаули омфг.

Ко бајаги мислев дека ќе ги моча пак како пред две години,а тој не може да убоде ни зеца.Наплати Дурант за сите и него све да му ебам,фати и шутни.

А нејасно ми е како ПСЖ ги торпедираше сите на пријателските,сега се мачат со французиве у пм.Со Бастиа одвај,сега со Мец 0-0 прво,а притоа во корнери се 10-0,шутеви 16-3. Којзнае што прават.:pov:
 
Член од
12 јуни 2016
Мислења
402
Поени од реакции
82
Колку е глуп оној Куроња Ирвинг све да му ебам. 4 фаули за 17 минути и шут 1/6 :tapp::tapp::tapp: Плеј со 4 фаули омфг.

Ко бајаги мислев дека ќе ги моча пак како пред две години,а тој не може да убоде ни зеца.Наплати Дурант за сите и него све да му ебам,фати и шутни.

А нејасно ми е како ПСЖ ги торпедираше сите на пријателските,сега се мачат со французиве у пм.Со Бастиа одвај,сега со Мец 0-0 прво,а притоа во корнери се 10-0,шутеви 16-3. Којзнае што прават.:pov:
Кој прави 4 фаули на решен меч?:tapp: Тој изгледа треба да е глуп ко трактор.
 

Mondonico

ВАР експерт
Член од
15 јануари 2013
Мислења
10.046
Поени од реакции
17.711
Наполи се да ви ебам, да ви ебам матер да ви ебам во пичка ебати глупаците тешки. Пескара бе у курац, Пескара доаѓа од втора лига и што да видиш веднаш 6та минута 1-0 е нема што, 2-0 во едно полувреме бе да ви ебам вицешампионот. Кој кур после 2-2 уште во 63та минута и се разбира толку ќе остане, мамето ваше.

Наполи глупи, а јас уште поглуп. Реал 1.77 го гледам, не бајо мој Наполи тимиштето на 1.4 ќе го играм :kafence:

Да изумрете да ви ебам курвите да ви ебам, титула никогаш, апсолутно никогаш да не видите, Игуаин кога ќе дојде ќе го пишам 6 гола да ви даде мамето ваше неспособно.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.811
Поени од реакции
83.988
Басилашфили. Зима прв сет. У трет води 3-1. Губи 3-6.

к.[DOUBLEPOST=1471997772][/DOUBLEPOST]И успеа да се врати некако и покрај тоа што го откажав, спаси меч топка за да стигне до тајбрејк и го изгуби.

А имаше и меч топка у тајбрејкот..... :/

Ај ако ништо друго барем прерано го откажав, успеа барем да ми врати надеж пред да изгуби :ROFLMAO:
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom