Поплаки

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
X и 2+, каков тип :ROFLMAO:
Не сум го приметил ова до сеа, ама има многу поголем коефициент од чист Х, а само 0-0 не ти одговара. И не е баш лош типов. :P
Професионален тип е, остај го Коби, особено за Севиља во ЛЕ. :D

а иначе денеска на стандарното England only саботно:

ads.JPG Capture.JPG

Во 98 минута... деведесет и осма!!!

После не било до среќа, до знаење било, жими ашимов, 90% е среќа... :jajce:

5 дена по ред само по една, ќе правам колекција. :roker:
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.155
Поени од реакции
107.580
Јохан Кабај, да бог да фатиш рак на панкреас и се распаѓаш постепено како лего коцки, да си ги повраќаш органите 1 по 1. Мајка у сред пичка да ти ебам, на народњак ме бута 2+ за 9200, откако го проверив тикетот не ми се веруваше, ќе збеснев.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
Професионален тип е, остај го Коби, особено за Севиља во ЛЕ. :D

а иначе денеска на стандарното England only саботно:

Прегледај го приврзокот 145040 Прегледај го приврзокот 145041

Во 98 минута... деведесет и осма!!!

После не било до среќа, до знаење било, жими ашимов, 90% е среќа... :jajce:

5 дена по ред само по една, ќе правам колекција. :roker:
Ги чукнав Сити, Интер и Севиља Х и 2+ за утре за 20че чисто да ја тестирам. :D


sds.jpg

Eве го мојот лист од денес. Исто како претходната недела со Виљареал се мислев 10 минути која да ја пишам последна и се фатив за курвите Етиен. Да не видат ЛШ никогаш пичка им матер продадена.
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.911
Поени од реакции
9.516
Oва од вчер и уште едно без картичка на кое ме поеба самоХелмонд 3+ од цела јебена лига само тие беа 0-2 и прам пауза едно месец ден зашто ова веке не е реално шо се дешава
 

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Cuenca rakometot -1,5 25-24 zavrsi,a 57-ma minuta bese 25-22 ccc.

Poslednite 15 minuti cetiri pati dozvolija serii od po dva gola mamicata.

A bese 1,9 za kec,dadoa gol dodeka cekav/se mislev i morase da gi igram so hendikep i toa ispadna presudno po dzebot.

Posledni gi cekav Piacenza odbojkata kec 2,4 imaa(3:1 tepaa).

Tezok maler me ima fateno.
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Првпат по којзнае колку време играв вчера.

Ватфорд - Вила 1
Њукасл - Палас 1 & 0-2 гола
Стоук - Сандерленд 2

И за еден гол не фатив, Ватфорд и Њукасл влегоа, Сандерленд 1-1 :(

Ќе си имав 1500, таман за некој дрес да си зеам.
 
B

Blade Torch

Гостин
Слоан Стивенс цигото дозволи 5брејка да и направи најебиветар тенисерката во свет. Ок.
 

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Димитров 2;0.:toe: 7-6 5-2 15-30 имаше на сервис на Шварцман,му ја врти Шварцман 6-5 со брејк предност,па се преправеше Димитров дека е повреден и ко бајаги не може да оди,а одма рибрејк набрзина направи.Во тајбрејк 10 метра во аут првиот поен,враќа со два минибрејка и пак почна со грешките.Трет сет 0-6.А да предадеше ќе се спасев.:(
На 5-4 во втор сет имаше 0-30,значи три пати беше на два поени до победа ама ниеднаш не дојде до меч топка зашто е глуп.А на 5-5 30-30,какво зицериште промаши а-у....Е тогаш се повреди од срам.:lolzz::popce:

Ај реков нема само тој да ме заебе,кога гледам сега шпанската одбојка Уникаха тепале 2-3,а губеа 2-0 и трет сет 20-17 . 25:16 25:15 првите два сета.Ко магариња губеа,а победија цц.

И Модена ги имав -2,5 прв сет,губеа ко стоки 7-12,а заврши 25-19.:shok2:

Значи две утакмици ми ги дава на неверојатен начин,ама педерот бугарски изгуби добиен натпревар.Какви будалаштини се случуваат на спортскава.:pijanco:
 
Член од
11 ноември 2009
Мислења
1.227
Поени од реакции
556


Гомно едно глупаво, да ти ебам све по дома и на тебе и на тие твои манекенчиња на теренот. Да ве задават со голи раце вашите глупи навивачи.
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.863
Поени од реакции
6.370
Димитров 2;0.:toe: 7-6 5-2 15-30 имаше на сервис на Шварцман,му ја врти Шварцман 6-5 со брејк предност,паврши 25-19.:shok2:

.:pijanco:
НЕ ја гледав но сега видов видео како Димитров ја предава на 5-0 40/40 во третиот сет... испокрши 2-3 рекети и си предаде...
 

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.241
Поени од реакции
19.440
Чувството "КОГА ИГРААТ ПРОТИВ ТЕБЕ,КАКО ЗА ИНАЕТ ДА ТЕ ПАДНАТ НА ТИКЕТ":facepalm:
И (речиси)секогаш некој копиљ ќе ти тера инаети,како да ти гледа шо чекаш на ливче и ќе игра со сите сили за да те заеби,не е можно ова...:eek:
Онај Стефан Вујиќ ми зеде 5К минатата недела,за денес да не е ни во состав на Загреб,племе негово да ебам,никогаш да не заиграш пак лигушко еден..
Во средата си правам ливче,се супер скоцкано за 2800,и наместо Атлетико-Баерн да ја играм 0-2 гола во последен момент преправам,демек заебани се Баерн можно е да има голови и допишувам една Белгијска одбојка..
И водат дрвата 2-1 во сетови,и на крај нормално пресврт и го губат мечот во 5иот сет....
Четвртокот наместо Партизан,се пишманам>again,и ја пишам Војводина,ејј ебениот Вождовац кој изгуби од кој стигна на гости не можеа да го победат,абе ајде таму..
Вчера бетер,СТ Рафаел ракометот ги играм Т2+24.5..
До 48 минута имаа 21 гол,и цели 12 минути до крај дадоа само 1(еден)ебан скапан,никаков гол,абе ајде таму еј...
Прајме муабет за второпласираната екипа во Франција,шо најверојатно ќе игра ЛШ наредна сезона...:kuracc:
Денес Фленсбург за 2500.од ебениот Магдебург од 1 секунда до крај губат како магариња ејј,Магдебург кој вчера не го тепа во регуларен дел ебениот Бергишер,денес како луди играа..
А фЛЕНСБУРГ ЛИГУШИТЕ НЕ НИ СЕ ДОБЛИЖИЈА НИТУ ЕДНАШ,ЕДНАШ,ЕДНАШ на 1 гол негатива,абе ајде таму ејј..
Резили невидени се,мамицата нивна,ако не ги штелуваат за нули да завршуваат овие ракометите јас глава сечам,последните 10 дена сигурно едно 15 иксови светнаа во ракометните лиги,и тоа во јаки првенства,не некои Ш лиги..
Гледајте денес ,ПСЖ шо напрај со ППД,овие едвај една постава собраа,со 3 бека цел меч им играа,ејј со 3 бека без ниедна замена и демек цел меч му водат на ПСЖ,со Хансен и Карабатакот во речиси цел меч на паркет,а во Загреб го избришаа подот со нив..
Ај нерешено да заврши ОК,ама гледајте ги последните 20 секунди не ни нападна кон гол Загреб,ништо,едвај чекаа да заврши,толку се провидни чудо нешто...
Мајката си ебале бе,се убија од местење...
И како шлаг на тортата,гнасите Стеауа,по втор пат за неколку недели,за 9500,резилковци едни,дома не можат да победат екипи како Динало и Пандури,и сакаат титула после.абе ајде таму..
22 илјади ми земаат за неколку недели децата на Дракула,да ви ебам вештерите скапани Трансилваниски...
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.155
Поени од реакции
107.580
Се надевам дека женската раса ќе згасне во скоро време. Најискрено го посакувам тоа иако сум стрикно против педери и секогаш ќе бидам, ама во моментов посакувам една жена да нема на светов. Вчера паѓам на Кербер сет да земе, 1.08, ради супер тип ја стаив, 3-0 меѓусебни, 6-0 во сетови, 3 на светот, освои турнир сега на земја, СЕ беше на нејзина страна и успеа да изгуби 2-0.
Денес Стивенс изгуби од Тиг која прв пат игра во главниот ждреб на турнир од ваква категорија, истата Тиг која кога ја чекав на еден народњак пред 2-3 недели против Керкове направи 13 дупли. А Стивенс освои 2 турнири годинава, во одлична форма дојде овде.
И шлагот, на поправниот ја чекав Мугуруза, 7-5 6-5 и сервис и изгуби 6-7 3-6 од Бегу која за прв пат во својата мизерна кариера доби топ 5 играч. Друго што ќе ми се деси, ќе ми објасни некој? Некој милион и петстото место ќе го тепа Ноле и ќе ме заебе? ШТО АЈДЕ????? Може мене некад, значи САМО ЕДНАШ БАРАМ И НИКАД ВЕЌЕ, да ми добие тај брејк. Не сакам да ви кажувам каква ми е статистиката во тај брејковите во 2016 година, ќе ви се слоши.
Сеа чекам некоја на ФБ да ми искочи со профеминистички статус и да и разебам мртва мајка. МРШ ЦРКНЕТЕ СИТЕ ДО ЕДЕН ГРОБ ДА ВИ ИЗНАЕБАМ ЕДЕН ДА НЕ ОССТАНЕ
 

комшијаTи

Комшија Ти
Член од
21 ноември 2013
Мислења
6.107
Поени од реакции
4.956
До кддд беее а и на судију све да му ебе неписмено ќоравооо

 

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Mameto na Kai Lin Zhang.Poima nemam koja e ovaa,ama morase uste edna utakmica da stavam poradi super tip.A posledna ja cekam..Prv set 6-1,sega 3-6 i 0-1 so brejk ccc.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom