Поплаки

B

Blade Torch

Гостин
UMRI!

Втор пат за 1 гем ми кине 10к. Гомно! и два пати исто сценарио, дозволува брејк да му направат, го враќа и уште еден брејк прави кога веќе не ми е потребен. Гомново може и да мести, со оглед на тоа што игра за 100долара награда. Аматерски латино ГОМНА!
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.909
Поени од реакции
9.507
Ова не ке беше интересно да не се повторвит цела недела наназад све по една :kruna:





 
Член од
18 септември 2011
Мислења
5.432
Поени од реакции
5.555
Го чекам уште Валанчиунас 13.5+ и Коби го повреди му го скрши прстот на раката...а вака кога ги имам минус никад не се повредуваат, Коби сељак. :D
 

GreenRoot

^Зелен^
Член од
20 јули 2011
Мислења
2.550
Поени од реакции
2.120
Паднав на 1.12 квота. Шта речи..?

Sent from my VOYAGER2 DG310 using Tapatalk
 

ROJSOT

Господин Господин
Член од
6 октомври 2014
Мислења
14
Поени од реакции
0
City 5+ (1-4) 5.7
Galatasaray 5+ (3-3) 4.1
Psv 5+ (2-2.......................) 3.85
 
Член од
10 мај 2009
Мислења
1.879
Поени од реакции
1.970
Се молат Рокетси да победат утакмица , да им ебам се да им ебам. Ги истепа дете од 19 години. Ти ебам брадата грда да ти ја ебам. Талибанец скапан
 
Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
Клуба на народа, Левски! Требаше нив да ги намават во трета лига!
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Screenshot_2.png
На 1 30 до крај промаршија напад .. да му се исушат рацете на тој што промарши ...
 

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.241
Поени од реакции
19.440
5 ливчиња ми бегат во рок од 48 сати...:place:
Честер гнасите 1-1 на полувреме,нормално не падна гол зошто јас ја чекам 3+,замрзна....:ban:
Пишам 20 утакмици 2+,фаќам 18,Акрингтон се одложи,ми бега Вимблдон?Погодувате резултат?1-0:icon_mrgr:
Вчера на едно ливче ми бега Јунајтед,на друго Кил -29.5 гола...
Ај за Јунајтед не ми е криво,се гледаше од авион дека си го ладат,ама Кил бе,мамицата ваша,со ниедна од јаките екипи не чукнаа над 30,вчера најдоа,додуша и Мелсунген беа дупка во одбрана,онај Дувњак од таван да шутнеше ќе го погодеше голот,да ти ебам и голмани и се...
И денес Ефес салам ми го спопика...:tapp:
Fucking Цедевита го тепа Милано на гости,овие кретените губеа едно време и со 17 разлика...по само 15 минути игра во прво...После се вратија малку ама за џабе кога се кретени и не знаат да наметнат ритам...
Милано игра без тројца стандардни првотимци и ги пореметија,близу 90 коша чукнаа...
Па ние да се собериме 5 души нема да примиме 90 коша од Милано бе..:D
Да ти ебам и Ефес и милиони и Дуда факинг Ивковиќ,и Фериде,и Шехерзад и се по список:цицки:,пичка ви матер ваша неспособна...:kuracc:
Никако да фатам на оваа проклета кошарка,шо ќе беше бе проклет спорт,посебно Евролига...
Баерн губи од Звезда дома,Звезда губат како магариња од Реал,Баерн му води на Реал до последен напад среде Мадрид,Реал губи дома од Кимки,Кимки губи дома од Баерн,Звезда го гази Стразбур дома,Стразбур ги гази Фенер и Реал дома,Баерн губат како Грчка дома од Фенер(нормално,зошто јас чекам да не изгубат со 3 разлика)...:pos:
Цедевита ги гази и Милано и Ефес на гости,дома губат од ебениот Лимож...:ROFLMAO:
ЈЕБЕ ЛУД ЗБУЊЕНОГ:ban:
Абе ајде,и после само Победа местела,па како шо ја местат оваа Евролигата,така не ги местат ниту оние Челенџерите во тенис(ви текнува?шо ги шиткаше "дојавите"другарчето):giggle:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom