Поплаки

Член од
8 јануари 2014
Мислења
2.205
Поени од реакции
2.051
Да имав пред мене дугме за лансирање нуклеарка, сместа ја лансирав таму некаде кај Алтач.... мамето мамино, копиљиња нацистички. Добро бе како можеше.... до 15-та мин е 2-0 и ми треба уште еден гол за добивка....него го нема. Проклет да е денов, од сабајле ми тргна со нервоза и еве сега кулминира... ааааааааааааа:mad::mad::mad::mad::mad:

Ојдов да свртам некој круг со точачето....
 

Mondonico

ВАР експерт
Член од
15 јануари 2013
Мислења
10.053
Поени од реакции
17.739
Не бе глуп сум нема друго. Цел ден ја меркав двојка Фиорентина-Каљари и убеден бев дека ќе ја пишам ако не победеа Џенова и посебно Торино. Кога ја видов во тој момент ситуацијата на табелата си реков ептен им се приближија овие и го видов стартниот состав со Салах и Дијаманти, ај викам ќе направам лист и кец ќе ја пишам. А сам препорачав на темата кладилница да се избегне Фиоренетина :facepalm::facepalm:

Ебати глупакот без муда што испаднав, 6.5 коефициент беше.
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.863
Поени од реакции
6.369
Фаќам 3 нули , Арсенал-Челзи , Бенфика-Порто , Гент-Бриж . паѓам на Лацио за кој бев најубеден во една утакмица дека ќе тепа цела оваа сезона... за 12к
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Ја избегнувам Бенфика 1X дека дерби и тешка утакмица,ја избегнав Лацио 1 бидејќи нормално во Италија се мести на големо и ја пишам Базел гол прво гол второ и откако на полувреме губат од аутсајдерот Луцерн 1-2 се случи невозможното...остана 1-2 до крајот:facepalm:
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.137
Поени од реакции
107.443
Брат како не те мрзи да сликаш секој ден ја не знам. :icon_mrgr:
 

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Safarova mrtvana izgubi od Smitkova.:гомце:A vcera se odlozi ,ama ja glup ne ja pokriv a imase nad 4.6 kvota..Odlicen koef. za pokrivanje ama glup ispadnav.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom