Поплаки

Mondonico

ВАР експерт
Член од
15 јануари 2013
Мислења
10.053
Поени од реакции
17.739
Во последно изгубив осет за голови и за утакмиците...моментално мајката ми ја ебаа овие смрдените http://www.rezultati.com/utakmica/dMKIZqs3/#detalji 100 минути што играат и гол нема паднато на утакмицата...еееееејјј како е можно бе гол да не падни цел натпревар што играат овие балет?..да неможи чоек 2+ утакмица да погоди..гонете се све да ви ебам
89та 0-1, 90та промашен пенал за 1-1 :lolzz:
 

Пеце

Пелистер-Битола
Член од
16 септември 2009
Мислења
4.207
Поени од реакции
4.944
Норвич :mad:
Трупци едни седете си 2 лига, јас пак ги бркам секое коло за 1 лига :tapp:
96та примат гол, губат 2:1, а после тоа одма во 98ма го враќаат за 2:2.
Незнаеја дури беше 1:1 да заводат тие, чекаја домакините гол да посигнат :mad:
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
Арсенал на едно 3+ на друго 2-2 и 3+
 

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.241
Поени од реакции
19.440
Порто:shok2:,па не е можно толку пати да ме поебите во една сезона..
Сите киксови шо ги имаа ги "погодив",куртони едни....
Така е кога играм Ѓупци,шо ќе беше бе неинтелегентни играчи,ццццц,дрва неделкани...
Како е можно онаква партал екипа да е во ТОП8 во ЛШ?:pos:
Од 70 некаде ги пуштив да ги погледам,шо да видам,мизерија невидена...
На гол не шутнаа 25 минути до крај,една акција немаа,да ти ебам и фудбал и се,да ти ебам играчите Кварезма,Тељо....по,по...не е ни чудо шо играат во Португалија,ако вредеа немаше да ги бркаат како партали....
Штом Бенфика киксна знаев дека и овие скапаните ќе прават циркуси....
Штом примија гол во второ знаев дека толку од приказната,и лани ме поебаа на ист начин,само тогаш Порто беше домаќин...
Гнасна екипа скапана....не ни планирав да ги играм ама Лион ми поеба добитно ливче и препуцав,и морав да допишам уште една утакмица за да имам некој каков таков коеф..
Џабе е,од Ѓуптин пари не се зема....
Да ти ебам и кладилница и се....
 

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
444oт тенисер на АТП листата неможи да го победи :cuc:
И јас последен го чекам....
Servira-igra dobro(gi zema lesno) nekolku gemovi po red,posle naednas vrska nema..Loso e sto nema prenos,ama epten cudni variacii.

Da mu ebam krvta slovenska,a go imase mecot v race.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.137
Поени од реакции
107.443
Бедене вчера играше финале на друг турнир, а башка Омар Јасика е многу талентирано дете кое очекувам да биде доста страшен играч. На почеток на сезоната го ловев 1-2 пати на јаки квоти, памтам го имав против она дрвоно белосветско Џон Патрик Смит кога го тепаше во еден епски меч во квалификациите за АО.
 
Член од
5 август 2008
Мислења
6.007
Поени од реакции
5.324
20150324_213029~2.jpg фaмилијaтa местaчкa дa им јa изнaебaм. 0-2 пoл a нa крaј 3-2
20150322_162257~2.jpg плус oвa...
 
Член од
21 јули 2014
Мислења
549
Поени од реакции
544
Некој што се разбира во тенис може да ми каже што се деси со Четковска преѓе значи ќе ја посерам од ебајне како ми го спопика пичурникот нејзин ке си знајт ..... озб некој инфо да не има губеше гемови како локуми за 30 секунди губеше гем .....
 
L

Löwe

Гостин
Некој што се разбира во тенис може да ми каже што се деси со Четковска преѓе значи ќе ја посерам од ебајне како ми го спопика пичурникот нејзин ке си знајт ..... озб некој инфо да не има губеше гемови како локуми за 30 секунди губеше гем .....
Si namesti i si se obezbedi so pari kako gren slem da osvoila
 
Член од
21 јули 2014
Мислења
549
Поени од реакции
544
Значит незнам во што е проблемот ќе ја посерам од ебајне на Плишкова како ми го спопика јас со иста мера во нејзиниот пичурник..... Некој што е поупатен во тенис можит да ми објаснит како успеваат курвиве на губет вака?[DOUBLEPOST=1427392703][/DOUBLEPOST]Значит незнам во што е проблемот ќе ја посерам од ебајне на Плишкова како ми го спопика јас со иста мера во нејзиниот пичурник.....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom