Поплаки

Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
Коме да се жалиш кад ти отац јебе мајку...
Два дена по ред си спремам ливче рано од сабајле, одминувам кладилници и не го уплаќам. И двата пати ќе беше добитно. Утре обавезно ќе уплатам, и обавезно ќе ме поебат некои селчовци.
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.650
Поени од реакции
9.855
Лаком гз 2 кура јаде. Убаво си ги фатив Англичаните сите, за да ме бутне ебаниот Селтик. Што ми требаше да ги пишам не ми е јасно уште, 1.20 човече...
 
Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
Ааај Дерби - Бирмингем, цело време напаѓаат Дерби, 2:0 водство, 94-та минута пенал, 2:1, 96-та од корнер израмнија Бирмингем на 2:2
МАСОНИ ПИЧКА ВИ МАЈЧИНА
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.537
Поени од реакции
14.670
Треба да се поплачам од себе, инстинктот по кој се водам ме заебува секој ебан пат. Во ливче каде што изиграв на голови со искл. Зенит и наполи кецови, земам порто х прво ја играм ко ненормален.
Појдоа сто евра кеш (толку беше добивката)
 

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Poamaterska ekipa od Debrecen vo zivotov nemam videno.Na ednata strana od stadionot imase sneg i voda,ednostavno receno nemase uslovi za igra a tie 90 minuti po taa strana napagaa.:mad:Ostaj toa,toj sto dobi crven karton bese desen bek i si prodolzija od tamu da gradat akcii.:mad::mad::mad::mad::mad:Mameto v picka da im go ebam nepismeno.
Eden posran gol ne mozea da dadat.Niedna sansa vo natprevarot ne napravija,da im ebam cutucite.Samo ednas nabaci eden igrac a od sto bese precizen topkata odese v gol i pogodi precka.:tapp:
 
Последно уредено:

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.241
Поени од реакции
19.440
Ne be,ne sum salam jas.:pos:
Po kojznae koj pat si begam od srekata.
Pisano livceto od doma i odam vo SL da go uplatam.
I kreten kako so sum,na pultot dodeka cekav red da uplatam vlegov vo pisman adzija mode.:D
Namesto T2 + da ja igram Vesprem kako so si planirav,vo posleden moment go preckrtav tipot i smeniv vo plus cela utakmica.:facepalm:
I normalno si vleze T2,a jas po kojznae koj pat po moja vina ostanav so :kuracc:v race.
Onie La Rioha pederite site utakmici gi igraat run@gun denes ko od olovo da im bea nozete,edvaj 23 ebani gola dadoa.
I sam si izbegav od parite.
Pisam drugo livce,kolku da izvadam nekoja stotka(za dizelce pred pak da go poskapi Stavre vo pobedelnik)i za da iam uslov za da go fatam bonus tipot gi pisav najkurtonskite igraci,Fucking City.
Pa pokretenska ekipa nemalo,nema nitu ke ima.
Barnli zema 4 boda vo dvomecot:pipi:.
What the fuck?
Edinstvena sreka vo nesreka e so od neodamna si igram so minimalni uplati(max 100 denari na livce)pa vakvite gluposti koi redovno mi se slucuvaat ne me zamaraat mnogu kako porano.
I taka recisi sekogas zijan sum,barem da bidam vo minimalen zijan i da ne gubam mnogu.:D
 
Член од
1 декември 2014
Мислења
2.240
Поени од реакции
4.432
Radwanska се да ти ебаммммммммммммммммммммм :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:
Од Хедер Вотсон поголемата грдосија од Радванскка успеа да изгуби сет.
4-0 во меѓусебни за Радванска сет количник 48-17 и баш денес успеа сет да изгуби. Дај барем повреди се со 1 коефициент да фатам. Па на онаа бавна подлога срамота е да се повреди некој. Ај може че ја фати некој напад на лудило и ќе си го искрши рекетото од глава

Лелеее 2 од 10 барам 1-1 и 2-3, фаќам 5, Севиља е шеста може и таа да влезе. :boksix::boksix::boksix::boksix::boksix:
Ќе имаше 8000 ко од шала лелееллеле
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Спортинг педери едни,ебете се во шмарот смрден ѓупски копилиња гнасни..и за Маритимо важи истото..да умрите да испоцркате сите до еден двата тима..да ја имаш 2+ и од 33 минута 0-1 и така да остани..па дали е можно 60 и кусуро минути при отворен резултат на гол да не си шутнат?...ееејј на гол немаа шут двете екипи во второто полувреме..што играа бе балет?
 

Vandal

CURVA NORD
Член од
12 август 2012
Мислења
1.046
Поени од реакции
1.095
Се навикнав више да ме заебува по 1 алал да ми е,него денеска Тотенхем изглеа дошле на шопинг у Манчестер

11056699_906595036027571_1597995596_n.jpg
 
Член од
1 декември 2014
Мислења
2.240
Поени од реакции
4.432
Eве го ливчето. Овие првите 4 фиксни ми беа забележани уште од вчера и која да ја најдам последна за бар 450-500 ден да бил минимумот и ја одбрав Радванска. :tapp:
А Металург со Брест Мешков бил 1,3 коефициент ејјјјјјјјјјјјј

5385 ми отидоа заради грдосијата...

Untitled.png
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Во последно изгубив осет за голови и за утакмиците...моментално мајката ми ја ебаа овие смрдените http://www.rezultati.com/utakmica/dMKIZqs3/#detalji 100 минути што играат и гол нема паднато на утакмицата...еееееејјј како е можно бе гол да не падни цел натпревар што играат овие балет?..да неможи чоек 2+ утакмица да погоди..гонете се све да ви ебам
 

Kajgana Shop

На врв Bottom