Песни за слушање со тоалетна хартија

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241

Буквално!

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ:
Пред да ja пуштите песната или пак го погледнете видео спотот направете ги следниве работи:

1. Паузирајте го видеото
2. Земете една чаша, тоалетна хартија и вреќа за бокс
3. Направете лекарско

0:11: Сега сте подготвени пуштете ја песната и веќе го добивате нагонот и веќе ви излегува ручекот кој веќе сте го јаделе...

0:34: Сега следува блискиот контакт со лицето на "изведувачот" бидете храбри утвари како може таква мала лутка да биде страшна? кога веќе се запознавте со неа со нејзината прекрасна песна, стихови кои ни Десанка Максимовиќ не можела да ги напише подобро.

0:56: Веќе дојдовте до добрата позната сцена РИБА на Кола мислам веќе почнува да ви се лоши...

1:01: Ова е рефренот од песната ... без паника, бидејќи до тебе е тоалетната хартија, обидете се да останете присебни...

2:03: Веќе после 1 минутно гледање на "Провокативни" сцени кои се направени за затуцаните и нормално за :pijani:ви доаѓа бес но не грижете се тука е вреќата за бокс која патем може да ви помогне.

3:16: Конечно, последната пречка да ја совладате ви останува уште малку, доколку веќе неможете повеќе исклучете го директно од штекер вашиот компјутер вклучувајки го и интернетот, појдете кај вашиот драг психијатар кажете му за вашата траума која сте ја доживеале додека сте ја слушнале песна и воедно гледале рибата на кола.
По дијагнозата вам ќе ви биде подобро и тогаш можете конечно да си го вклучите вашиот мил компјутер и никогаш повеќе да не пуштите нешто што би ја нарушила вашата хармонија.

Е сега како до ова? денеска земав со мојот братучед да кречиме и беше кај мене на гости мојата внука која патем има 14 годинки и имавме ние пуштено транс музика, побара мојата внука да си пушти своја песна јас како добар човек и дозволив и што после? следуваше песната од погоре каде што ми ја наруши атмосферата, хармонијата, ми внесе бес и воедно ми се скрши столицата од брзање да исклучам песната а и воедно се плашев да не ме отселат од моето маало бидејќи беше пуштено до 100ка volume.

Е сеа моабетот е што седнав со неа да правам моабет што слуша нејзиното :masa: и дојдов до податок дека сите слушаат таков тип на песни.

Ако до порано кога поминуваш покрај некоја ниска дискотека каде што има Миле и компанија и си викаш ај нвм и си продолжуваш сега настанале нови млади изведувачи кои тој постар турбо фолк го зачиниле со некои нивни зачини и воедно спотовите од сега ќе треба човек да си носи со себе тоалетна хартија бидејќи не се знае кога ќе поминеш покрај дискотека каде што има ваков тумор на музика.


Секако дека тука не треба само да бидат младите од Србија туку има и од Блгарија а искрено ги имаме и тука некои... Кои се песните за кои вам ќе ви треба тоалетна хартија кога ќе ти слушнете секако не по своја волја? :pijani:
 

chipicaoo

unknown
Член од
11 септември 2011
Мислења
763
Поени од реакции
873
Немаш ништо слушнато и погледано hardcore верзија од нешто што појма немам што е ама сигурно деда Ное прави салта а Ева сигурно има повратено.П.С ако сакаш да се озрачиш или да се утруеш еве квалитетно парче
 
Член од
1 декември 2014
Мислења
2.241
Поени од реакции
4.433

oва ми боди во очи ради ТАНТУР офишл
Кој е бе овој Тантур? Како може Тантур да се потпише?
Дајте ми тоалетна!
 
Член од
4 септември 2010
Мислења
1.002
Поени од реакции
582
А баш ме интересира што музика сте пуштиле вие пред оваа песна? Како пример :D .
 

GordonGoldader

Brother Nature
Член од
18 јануари 2014
Мислења
445
Поени од реакции
599
„ ОВАА ПЕСНА Е СРАЊЕ!!!“

Ама ете цела тема за неа и тоа колку многу ме нервира песната и како индиректно и правам промоција!!!!
 

Prince

PsyTrance, Musica Psychedelica
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.160
Поени од реакции
2.987
Абе Sky види на каналов твој шо песни имаш аплоадирано :pos:, луд си стварно
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Скај, мега-миксовите од Душко Кулиш и љубовните шабанско-поп-рок коНпилации со тоалетна хартија ги праеше?

За другар прашувам.
 

Andrew

ќ
Член од
27 октомври 2011
Мислења
5.832
Поени од реакции
15.261
Скај, мега-миксовите од Душко Кулиш и љубовните шабанско-поп-рок коНпилации со тоалетна хартија ги праеше?

За другар прашувам.
Не знам, кај нас у село ова го викаме шизофренија.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.636
Поени од реакции
38.813
на скај мисков у сите кафани што сум бил го пуштале, респект(y)
 
Последно уредено:

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.920
Поени од реакции
11.945
Да земам јас да отворам тема за нова песна на рејдиохед ќе ме банират на 10 месеци и на робје ќе ме пратат, ама нели скај е модератор и може да отвори тема за посебна песна. :facepalm:
 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
Абе Sky види на каналов твој шо песни имаш аплоадирано :pos:, луд си стварно
Која врска има тоа што се ставени видеа со тоа што јас слушам? Јас никаде не сум ставил таква песна или пак сум се изјаснил дека такви песни слушам.

Прво тие видео се постави бидејќи со Џени се знам доста време сакаше да и ги поставам на јутјуб речено сторен такоџе и со другарот од респекти. Значи многу е јасно.

@Толстој Bratu кај виде дека е за 1 песна? или ти лошо сфати. Нема везе темата не е за една песна туку за песни кои вам едноставно ве нервираат, ви се гади од нив итн.

Скај, мега-миксовите од Душко Кулиш и љубовните шабанско-поп-рок коНпилации со тоалетна хартија ги праеше?

За другар прашувам.
Не бе брату, под дејство на дрога ме разбираш. :aplauz: :свиркам:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom