Останати фудбалски лиги

  • Креатор на темата Stivie G
  • Време на започнување
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.951
Поени од реакции
1.169
Бомбастичниот го дигна цел подфорум у ваздух :facepalm:. Дечкото не гледа утакмици од типот на Фиорентина-Лацио а бара тема за Серија Б, 4 екипи ако знае да наброи ја кур сечам.

Нели глеате дека Серија А е толку мртва што никакви дискусии нема у темата па уште сакате и Серија Б тема, 2ца ако има тука што гледаат утакмици од втора лига ја се бришам од форумов.
А и која е логиката да се отвори тема на сред сезона?
i jas gi gledam , ne samo so gi gledam tuku i gi igram i toa 95% od utakmicite 3+ gi pisuvam , nenormalni se , imam moznost da gi gledam na sky italija konferencija site utakmici sekoja sabota , inace ocekuvam carpi da padnat u formata a pred niv da izbijat na 1 mesto bologna
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.271
Поени од реакции
22.537
Убаво пиша и Ули погоре. 90% Парма-Сасуоло нема да ја гледате али се заакавте Серија Б да пратите, да гледате утакмици.
Затоа и се отвори оваа тема, за тука да се коментира а и гледам колку е активна самата тема, со просечно еден пост во недела.
Не збори така дека неактивна е темава .....
Ја ни Серија А не гледам а не па Серија Б ,ама затоа руско,украинско,турско редовно си коментирам и споделувам.
Мислам Драгонскај холандско нешо постираше ....
А тоа што се на зимска пауза затоа ја умртвува темава.[DOUBLEPOST=1422389386][/DOUBLEPOST]
Така да... forza neresheno ! :vozbud:
Камерун - Беговача ке решава за втор осминафиналист, Гвинеа и Мали мислам нерешено ке играат и џумбуси ке се дешаваат...
 
Последно уредено:
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
даворче не го тупи жити мајка :icon_lol:

btw пеџа ти бе дечко немаш стил џабе ти е .... башка и имево ако ти е пеџа стварно :vrtioci:
Опааааа навреда на администрација. Пријавен си, ќе видиме што ќе биде со тебе.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom