Останати фудбалски лиги

  • Креатор на темата Stivie G
  • Време на започнување

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
Она коа си таков нефактор у животот што мора да си лечиш фрустрации на форум. Покажува сила на онлајн форум демек големиот авторитет :pos:. Не дека мене ми треба тема за Serie B или па ќе постирам таму али ако луѓе сакаат да си пишуваат на таа тема нема потреба некој да глуми џек и да ја затвара. Али тоа е коплексите си го прават своето. Epick troll е модераторов просто epick.
Epick
Epick
Epic
k


Озбилно? :D
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
13.944
Поени од реакции
25.213
Она коа си таков нефактор у животот што мора да си лечиш фрустрации на форум. Покажува сила на онлајн форум демек големиот авторитет :pos:. Не дека мене ми треба тема за Serie B или па ќе постирам таму али ако луѓе сакаат да си пишуваат на таа тема нема потреба некој да глуми џек и да ја затвара. Али тоа е коплексите си го прават своето. Epick troll е модераторов просто epick.
Ахам ок

Првиот пат мислев се заебаваат, но мртво сериозни биле :lolzz:

Па кој сака да пишува за Сериа Б тимовите сигурно може и тука на оваа тема. Стварно бе претерувате, прашање е дали ги гледаат редовно натпреварите од Сериа А токму тие што се бунат да има тема за Сериа Б :tapp:
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Epick
Epick
Epic
k


Озбилно? :D
Немој бе и ти си исфрустриран што приметуваш вакви замерки.[DOUBLEPOST=1422371172][/DOUBLEPOST]
Ахам ок

Првиот пат мислев се заебаваат, но мртво сериозни биле :lolzz:

Па кој сака да пишува за Сериа Б тимовите сигурно може и тука на оваа тема. Стварно бе претерувате, прашање е дали ги гледаат редовно натпреварите од Сериа А токму тие што се бунат да има тема за Сериа Б :tapp:
Калимеро бе брат. Да побараме неправда. Сам вика, не ми треба ама зошто да нема.
Сигурно оди во продавница и се буни зошто влошките ги поскапеле. Не му требаат али чисто да се буни за нешто.
 

Down

Boozer
Член од
4 мај 2012
Мислења
3.136
Поени од реакции
4.961
Дебилизам е затварање на тема за фудбалско првенство у фубалски подфорум. И разлогот зашто е затворена е "пошо така сакам бе брат" што нели е дебилен разлог. Тоа ми е муабетот. Како и да е бар егото ти се напуни денеска признај :), ти пишуваат некој клошари ти ги одјебаваш као прав газда.
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Прво, очигледно не си запознаен со проблематиката. Бомбашот сакаше да отвори тема уште пред сезона/две ако добро ми текнува ама темата се затвори од проста причина што е непотребна и почнаа да се отвараат тема за 6та лига Германија Југ, 8ма Лига, Бамбер Бриџ кај што игра итн итн....што е непотребно, реално.

Убаво пиша и Ули погоре. 90% Парма-Сасуоло нема да ја гледате али се заакавте Серија Б да пратите, да гледате утакмици.
Затоа и се отвори оваа тема, за тука да се коментира а и гледам колку е активна самата тема, со просечно еден пост во недела.

Али, ќе пофторам. Најлесно е да обвиниш дека егото ми се наполнило, курот ми пораснал и што ти јас знам зошто не сум дозволил ваква тема. Глупости до немај каде....
 

Down

Boozer
Член од
4 мај 2012
Мислења
3.136
Поени од реакции
4.961
Прво, очигледно не си запознаен со проблематиката. Бомбашот сакаше да отвори тема уште пред сезона/две ако добро ми текнува ама темата се затвори од проста причина што е непотребна и почнаа да се отвараат тема за 6та лига Германија Југ, 8ма Лига, Бамбер Бриџ кај што игра итн итн....што е непотребно, реално.

Убаво пиша и Ули погоре. 90% Парма-Сасуоло нема да ја гледате али се заакавте Серија Б да пратите, да гледате утакмици.
Затоа и се отвори оваа тема, за тука да се коментира а и гледам колку е активна самата тема, со просечно еден пост во недела.

Али, ќе пофторам. Најлесно е да обвиниш дека егото ми се наполнило, курот ми пораснал и што ти јас знам зошто не сум дозволил ваква тема. Глупости до немај каде....
Повторам :icon_lol:
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Со фрски :pos::pos::pos:[DOUBLEPOST=1422372383][/DOUBLEPOST]Шала на страна, не ја знаеш заебанцијата со В и Ф, очигледно. Ништо страшно, ништо лично. Мене ми е интересно и го додавам каде што не треба :)
 

Down

Boozer
Член од
4 мај 2012
Мислења
3.136
Поени од реакции
4.961
Ок сега сватив фала што објасни :)
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Бомбастичниот го дигна цел подфорум у ваздух :facepalm:. Дечкото не гледа утакмици од типот на Фиорентина-Лацио а бара тема за Серија Б, 4 екипи ако знае да наброи ја кур сечам.

Нели глеате дека Серија А е толку мртва што никакви дискусии нема у темата па уште сакате и Серија Б тема, 2ца ако има тука што гледаат утакмици од втора лига ја се бришам од форумов.
А и која е логиката да се отвори тема на сред сезона?
 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.920
Поени од реакции
11.945
Бомбастичниот го дигна цел подфорум у ваздух :facepalm:. Дечкото не гледа утакмици од типот на Фиорентина-Лацио а бара тема за Серија Б, 4 екипи ако знае да наброи ја кур сечам.

Нели глеате дека Серија А е толку мртва што никакви дискусии нема у темата па уште сакате и Серија Б тема, 2ца ако има тука што гледаат утакмици од втора лига ја се бришам од форумов.
А и која е логиката да се отвори тема на сред сезона?
Јас гледам, ги гледам утакмиците што се играат во понеделник навечер скоро секое коло. И редовно го пратам Бари

Веројатно ќе се најде уште некој.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.811
Поени од реакции
83.991
Ќе брише некој коментари и банира луѓе за оф топик во темава според правилата или ??


Австралија-Јужна Кореа ќе биде финалето на Азиското првенство.

Ќе биде јака утакмица, навивам за кенгруиве да си ја освојат титулата на свој терен, баш симпатичен тим имаат.

Инаку за тие што не пратат Кореа и Австралија играа и во група фаза и Корејците тепаа 1-0.

А не дека не некого му е гајле али ете вчера пишав за правилата на Афричкиов куп, сите ме одјебаа, али вчера при ист број на бодови на Конго и Капе Верде (3 нерешени) во 1/4 финале се најде Конго поради повеќе дадени голови севкупно на турниров (3 спрема 2).

Ако па утре во Д групана двата натпревари завршат со ист резултат нерешено, најверојатно ќе има ждреб за тоа кои 2 екипи ќе отидат во 1/4 финале. :vozbud: Јака работа ќе биде ако се деси тоа.

Така да... forza neresheno ! :vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom