Онлајн продавница за патики

Попај

Буржоазија
Член од
10 јуни 2006
Мислења
699
Поени од реакции
9
ПОЧИТУВАНИ!!!
Посетете ја нашата веб-страна, одберете го Вашиот омилен модел од нашата понуда, доставата до Вашите домови низ цела Р. Македонија е бесплатна, уживајте во Вашиот шопинг.
www.kupipatiki.com - "Задоволните клиенти се најдобра реклама"


Мои блиски луѓе ги продават патиките па им правам реклама и услуга, јас лично си ги купив Nike Air Max 90 Blue и сум премногу задоволен од нив. Затоа ви правам Share да се запознаете со страната и ако сакате да си порачате. Поздрав
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
А број на патики кај се одбира на страната ?
 

PsychoalieN

Омлет мастеР
Член од
12 јули 2009
Мислења
1.703
Поени од реакции
1.411
Патичињава оригинал се или како што кажа @Mr.Method се погодија кинескиве копии како оние на IOffer и слични на нив.
 

Fringe

Скитник низ паралелни светови
Член од
24 септември 2011
Мислења
7.898
Поени од реакции
3.004
Се погодија кинескиве копии :)
Оди во спорт м или спорт вижон купи си оригинал кинески,индонезиски,тајландски, бангладешки..........
 

Fringe

Скитник низ паралелни светови
Член од
24 септември 2011
Мислења
7.898
Поени од реакции
3.004
А за пет пара парики со се повратна повеќе ми се исплати од софија да си ги купам,тек па во јануари од јунинистган да ги купувам[DOUBLEPOST=1412091203][/DOUBLEPOST]
Ok, samo pokasno nemozam sega
Не мора одма,ако скаш и по две години оди.
 
А

Атомската мравка

Гостин
Оди во спорт м или спорт вижон купи си оригинал кинески,индонезиски,тајландски, бангладешки..........
И што има врска тоа, сите поголеми компании своите работи ги прават во таквите држави каде што има поефтина работна рака пример ејпл ги прави во Кина, фред пери Кина, конверс во Турција, најк во Камбоџа има погони итн. Битно е материјалот секаде да е ист, и се сигурно поквалитетни од овие погоре на сајтот битпазар тип патики.
 

Fringe

Скитник низ паралелни светови
Член од
24 септември 2011
Мислења
7.898
Поени од реакции
3.004
И што има врска тоа, сите поголеми компании своите работи ги прават во таквите држави каде што има поефтина работна рака пример ејпл ги прави во Кина, фред пери Кина, конверс во Турција, најк во Камбоџа има погони итн. Битно е материјалот секаде да е ист, и се сигурно поквалитетни од овие погоре на сајтот битпазар тип патики.
Не грешка си!
Лакомоста кај некој е помала кај некој поголема а кај некој многу поголема.

На ќерката и купив наик од битпазар 1600 денари а во сити мол 100% целосно истите патики се продаваа по цена од само 4699 денари
По ова се прашувам кој кого ебе у здрав мозок?
 
Член од
12 април 2010
Мислења
491
Поени од реакции
143
Не грешка си!
Лакомоста кај некој е помала кај некој поголема а кај некој многу поголема.

На ќерката и купив наик од битпазар 1600 денари а во сити мол 100% целосно истите патики се продаваа по цена од само 4699 денари
По ова се прашувам кој кого ебе у здрав мозок?
Abe na izgled i ajfonite izgledaat isto pa ne se isti.
 
А

Атомската мравка

Гостин
Не грешка си!
Лакомоста кај некој е помала кај некој поголема а кај некој многу поголема.

На ќерката и купив наик од битпазар 1600 денари а во сити мол 100% целосно истите патики се продаваа по цена од само 4699 денари
По ова се прашувам кој кого ебе у здрав мозок?
И другар вака викаше ама затоа во една година 3 пара патики искина од тие битпазарски додека мене на пример никогаш ми нема скинато патика (купена во спорт м, спорт вижн итн).
 
G

garthok

Гостин
И што има врска тоа, сите поголеми компании своите работи ги прават во таквите држави каде што има поефтина работна рака пример ејпл ги прави во Кина, фред пери Кина, конверс во Турција, најк во Камбоџа има погони итн. Битно е материјалот секаде да е ист, и се сигурно поквалитетни од овие погоре на сајтот битпазар тип патики.
Не збориме кај ги прават туку дали ги прават по лиценца, овие се кинески копии е сега колку се квалитетни не знам но дека не се оригинал, не се.
 
Член од
24 април 2010
Мислења
1.248
Поени од реакции
1.752
Nike Air Force (Yeah sure) - 2800 den.
Изгледа мене ме заебале у германија летово шо ги платив 170 еу
 

Kajgana Shop

На врв Bottom