Обложување на нет

Член од
10 јули 2011
Мислења
385
Поени од реакции
205
Дост'п'т до 2win.mk е ограничен.
Повече информација може да получите на сајта на Д'ржавната комисија по хазарта - www.dkh.minfin.bg .

Како да се справам со ова?
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.862
Поени од реакции
6.369
пишуваш bet365.com ентер , одиш open account , ставаш парички и кулираш..
 
Член од
10 јули 2011
Мислења
385
Поени од реакции
205
пишуваш bet365.com ентер , одиш open account , ставаш парички и кулираш..
И со бет го имав истиов проблем,сега ми го отвора,ама имам овде некој денар затоа ми е.
 
Член од
13 март 2011
Мислења
1.939
Поени од реакции
1.930
Najdobar nacin e od kartica na skrill pa od skrill na bet365 recimo? Na skrill da selektiram gambling?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.951
Поени од реакции
1.169
Neteller e zakon za kladenje na bet365 . koristam i imam kartica od neteler I perfektno finkcionira. Samo zima mala provizija koga povlekuvas od bankomat . 5 evra mislam pri sekoja transakcija . neteler the best
 
Член од
13 март 2011
Мислења
1.939
Поени од реакции
1.930
Neteller e zakon za kladenje na bet365 . koristam i imam kartica od neteler I perfektno finkcionira. Samo zima mala provizija koga povlekuvas od bankomat . 5 evra mislam pri sekoja transakcija . neteler the best
Не е истото нетелер и скрил? Mислам ист тип на фирма
 
Член од
21 јули 2014
Мислења
549
Поени од реакции
544
Некој да знајт финта како да се земит бонус по онлајн кладилнициве од македонија?
 
Член од
5 јуни 2015
Мислења
696
Поени од реакции
445
Некој да знајт финта како да се земит бонус по онлајн кладилнициве од македонија?
Кај се видело да се превари преварант? :pos:
Сите инвеститори па и кладилници кои доаѓаат да шират бизнис во Македонија се преваранти.
 

No9

Член од
18 ноември 2013
Мислења
621
Поени од реакции
906
Neteller e zakon za kladenje na bet365 . koristam i imam kartica od neteler I perfektno finkcionira. Samo zima mala provizija koga povlekuvas od bankomat . 5 evra mislam pri sekoja transakcija . neteler the best
Преку која банка, односно на кој банкомат ги вадиш парите?
И дали има разлика дали е од Тутунска, Стопанска, Охрдиска итн банкоматот?
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
kako znam jas ne e ista firma
Иста фирма е, Нетелер го купи Скрил.[DOUBLEPOST=1469199342][/DOUBLEPOST]
Преку која банка, односно на кој банкомат ги вадиш парите?
И дали има разлика дали е од Тутунска, Стопанска, Охрдиска итн банкоматот?
Потполно е сеедно на чиј банкомат вадиш пари.
 
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.951
Поени од реакции
1.169
Преку која банка, односно на кој банкомат ги вадиш парите?
И дали има разлика дали е од Тутунска, Стопанска, Охрдиска итн банкоматот?
eve stavro ti odgovori , inace so nego se konsultirav kako da napravam neteler akaunt i neteler kartica , :)
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: No9
Член од
1 ноември 2014
Мислења
72
Поени од реакции
120
Истово ќе важи за Нетелер?

Dear ..., As we continue to offer you a competitive payment solution, we are changing the way we charge for inactive accounts. The fee for merchant accounts that are inactive for 6 months will increase to €50 per month. All other fees remain unchanged.
The new fee structure will come into effect on 31st August 2016 for all merchants. If you are classified as a micro enterprise account as defined by the EU, please notify us by sending an email to merchant services.
Your continued use of the service will be taken as acceptance of the terms. For any additional information please contact your account manager or merchant services.

Best Regards,

The Skrill Team

Дали има некој што се обложува директно со Виза Електрон (без скрил, нетелер и сл.) и дали досега ви има стигнато писмо за да плаќате данок?
 
Член од
20 септември 2016
Мислења
4
Поени од реакции
1
Здраво не знам колку од вас имаат слушнато за арбитражни залози.В моментов се занимавам со тоа по неколку саати на ден и со капитал од 1.400 евра заработувам 600 евра на месец.Живеја во Бугарија а тука има ограничувања за регистрација на интернет сајтовите инаку парите кои се заработуваат можат да бидат реално 10 пати повече. Пишувам ви зашто ми треба услуга од Македонија а во замена јас ќе ви кажам начин да заработат за реални пари.Извенете ме за правопис.
Врската со мене е на Фејсбук Васил Динков-Густав или на и-mail gustav@abv.bg

Ве молиме пишете само ако сте сериозни
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom