Обложување на нет

Член од
5 декември 2012
Мислења
48
Поени од реакции
9
Poz momci. Ke moze li da mi pomognete vo brzo vreme otvoriv bet365 acount pocnav da igram dobiv i sega kako da gi prefrlam parite od smetka na bet vo smetkata na bankata.
 

Attachments

Член од
15 март 2010
Мислења
5.862
Поени од реакции
6.369
Poz momci. Ke moze li da mi pomognete vo brzo vreme otvoriv bet365 acount pocnav da igram dobiv i sega kako da gi prefrlam parite od smetka na bet vo smetkata na bankata.
Па разбираш Англиски ваљда нели... податоци од банката, име адреса, свифтот ќе ти го кажат од банката ќе си прашаш, ибанот сите кодови модови... мора да имаш таму сметка во банката на твое име ... внеси се и ќао.
 
Член од
22 октомври 2011
Мислења
1.281
Поени од реакции
798
Aj pomos,znaci naprvaiv akaunt na netteler i prefrliv 150 evra i sea koga idam na bet365 za da go napravam depozitot od netteler ne saka?
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.960
sve vnesam kako sto treba,go pisam brojot na smetkata od neteler podolu onoj securitu id i pak nesto mi dava kako nastan problem bla bla...
Контактирај ги на лајв чат на бет365 ќе ти кажат во што е проблемот . Незнам како оди на нетелер , порано имаше на скрил да одбираш дали ти се парите за коцкање или за друго е ако одбереше ова другово не можеше да ги депозитираш на сајтови за коцкање.
 
Член од
22 октомври 2011
Мислења
1.281
Поени од реакции
798
Контактирај ги на лајв чат на бет365 ќе ти кажат во што е проблемот . Незнам како оди на нетелер , порано имаше на скрил да одбираш дали ти се парите за коцкање или за друго е ако одбереше ова другово не можеше да ги депозитираш на сајтови за коцкање.
probuvam i na betathome i mi dava dolu invalid verification code...
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
probuvam i na betathome i mi dava dolu invalid verification code...
Тој шестоцифрениот код кодот што го даваат, го менуваат од време на време. Можеш и сам да го ресетираш. Види да не е тоа проблемот. Значи, ресетирај го кодот, запиши го некаде, и потоа пробај да депонираш со новиот код. Исто провери дали ти се парите на Нетелер. Ако ти се испратени од друг Нетелер акаунт тогаш мора да ги прифатиш, инаку системот не ги регистрира.
 
Член од
22 октомври 2011
Мислења
1.281
Поени од реакции
798
Тој шестоцифрениот код кодот што го даваат, го менуваат од време на време. Можеш и сам да го ресетираш. Види да не е тоа проблемот. Значи, ресетирај го кодот, запиши го некаде, и потоа пробај да депонираш со новиот код. Исто провери дали ти се парите на Нетелер. Ако ти се испратени од друг Нетелер акаунт тогаш мора да ги прифатиш, инаку системот не ги регистрира.
toa e da,sea ke go opravam! thanks
 
Член од
8 јануари 2014
Мислења
2.205
Поени од реакции
2.051
Знае некој што се деси со онлајн кладењето во моцарт?
 
Член од
19 март 2014
Мислења
570
Поени од реакции
862
Знае некој што се деси со онлајн кладењето во моцарт?
Го укинаа.Според законот на МК несмее да има онлајн кладење ниедна кладилница освен државна лотарија на Македонија во извесен период
 
Член од
2 септември 2012
Мислења
319
Поени од реакции
91
Zdravo.kako mozam da igram online kladenje ako moze nekoj da mi kaze,koja kladilnica i kako odi se..ako nesaka ovde neka mi pise pp.pozz do site
 
Член од
7 јануари 2016
Мислења
6
Поени од реакции
0
znae li nekoj zosto ne moze da se stavat pari na neteller preku nlb kartica, pred 20 dena mozese...??
 

Kajgana Shop

На врв Bottom