Обложување на нет

Член од
31 мај 2009
Мислења
1.159
Поени од реакции
1.980
Нека ми објасни некој по ПП како да отворам НЕТЕЛЕР картичка, фала однапред поздрав.
 
Член од
12 јуни 2010
Мислења
200
Поени од реакции
61
Дали сеуште може да се обложува на нет на светските кладилници, не сум доволно упознаен ама знам дека имаше закон донесено дека од Македонија е забрането, но дали некак може да се игра сеуште ?
 
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.951
Поени од реакции
1.169
Дали сеуште може да се обложува на нет на светските кладилници, не сум доволно упознаен ама знам дека имаше закон донесено дека од Македонија е забрането, но дали некак може да се игра сеуште ?
Moze
 
Член од
29 август 2009
Мислења
326
Поени од реакции
23
Сакам да отворам акаунт на некоја страна за обложување на нет, но како што ги читам последниве страни, некој пишува дека биле блокирани неколку светски веб сајтови како bet365 и други. Ќе може некој да ми објасни подетално доколку е можно која страна нуди најдобри услови и како оди постапката за отворање веб акаунт.
 
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.951
Поени од реакции
1.169
Сакам да отворам акаунт на некоја страна за обложување на нет, но како што ги читам последниве страни, некој пишува дека биле блокирани неколку светски веб сајтови како bet365 и други. Ќе може некој да ми објасни подетално доколку е можно која страна нуди најдобри услови и како оди постапката за отворање веб акаунт.
прочитај поназад некоја страна за регистрација има поопширно објаснето што како лесно е , иначе кај мене не е блокирана ниедна страница од t-home сум , ако те интересира нешто друго пиши пп[DOUBLEPOST=1434371979][/DOUBLEPOST]
Нека ми објасни некој по ПП како да отворам НЕТЕЛЕР картичка, фала однапред поздрав.
треба да ја платеш 10 евра картичката т.е да имаш 10 евра и имаш опција да аплицираш за картичка , чекаш до 20 дена највеке и ти стига на домашна адреса картичката
 
Последно уредено:
Член од
17 март 2007
Мислења
800
Поени од реакции
508
Сакам да отворам акаунт на некоја страна за обложување на нет, но како што ги читам последниве страни, некој пишува дека биле блокирани неколку светски веб сајтови како bet365 и други. Ќе може некој да ми објасни подетално доколку е можно која страна нуди најдобри услови и како оди постапката за отворање веб акаунт.
http:www.oblozuvanje.com - имаш детално објаснето се
 
Член од
17 јуни 2012
Мислења
1.934
Поени од реакции
2.438
Како да направам да имам други методи за подигнување на пари во WilliamHill само Bank Transfer ми го дава.Ситна сума е ама ми требаат хитно.. @Ставрогин
 
Член од
21 јули 2014
Мислења
549
Поени од реакции
544
dali koga treba da se podignuvaat pari od bet365 ili will hill sekogas bara nekakva potvrda kako slika od pasos ili licna karta ?
 
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.951
Поени од реакции
1.169
dali koga treba da se podignuvaat pari od bet365 ili will hill sekogas bara nekakva potvrda kako slika od pasos ili licna karta ?
само за верификација на акаунтот треба да пратеш слика , не ти тражат за секое повлекување на пари никаква слика пасош ... оти веке ти е верификуван акаунтот
 

The xx

Russia state-affiliated bot. ☑️
Член од
8 април 2013
Мислења
6.014
Поени од реакции
11.200
Имал ли некој проблеми со трансакција на пари од бет365 на Виса електрон од НЛБ Тутунска во блиско време? Наслушав разговори дека наводно биле блокирани трансакциите, па ако има некој инфо да сподели или ако има искуство во блиско време уште подобро. Благодарам
 
Член од
17 март 2007
Мислења
800
Поени од реакции
508
Имал ли некој проблеми со трансакција на пари од бет365 на Виса електрон од НЛБ Тутунска во блиско време? Наслушав разговори дека наводно биле блокирани трансакциите, па ако има некој инфо да сподели или ако има искуство во блиско време уште подобро. Благодарам
Затоа користи Neteller и немаш гајле.
 
Член од
21 јули 2014
Мислења
549
Поени од реакции
544
кога ке поминат овие неколку години додека може само 2win да држи обложување на нет, и ако успее спортлајф да воведе такво нешто тогаш јас ке бидам најсреќниот човек на планетава земја(без притоа да има промена во квотите и условите за игра)!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom