Обложување на нет

Член од
25 октомври 2014
Мислења
50
Поени од реакции
46
Значи ако ни стигнат пари на Скрил, за да ги извадиме треба или од Скрил на бет365 па на картица , или од Скрил на Нетелер па од таму на картица? Или постои и некој друг начин?
Немој бе дете на интернет, ќе се удриш. Од Скрил на Нетелер ќе префрлал...:pos: И од Скрил на Бет365 за ди ги извади парите.. :icon_mrgr:
 

asml

Mugiwara 4 life
Член од
20 април 2010
Мислења
132
Поени од реакции
68
Немој бе дете на интернет, ќе се удриш. Од Скрил на Нетелер ќе префрлал...:pos: И од Скрил на Бет365 за ди ги извади парите.. :icon_mrgr:
Само прашав дали може така да се вадат парите, можеше покрај сарказмот барем да одговориш.....
 
Член од
25 октомври 2014
Мислења
50
Поени од реакции
46
Само прашав дали може така да се вадат парите, можеше покрај сарказмот барем да одговориш.....
Прво, од Скрил на Нетелер не можеш да правиш трансакции, двата сервиси не се на никој начин поврзани. Второ, ако депонираш некоја сума од Скрил на Бет365, тие пари потоа не можеш да ги повлечеш од Бет365 на некој друг начин, туку мораш да ги вратиш на Скрил, така да прашањето ти е потполно бесмислено. Јас навистина не знам зошто се ебавате со он лајн кладењето. Едно не разбирате, а друго за начинот и сумите со кои 99% од луѓето се кладат во Македонија нашите кладилници се подобар избор.
 

asml

Mugiwara 4 life
Член од
20 април 2010
Мислења
132
Поени од реакции
68
Прво, од Скрил на Нетелер не можеш да правиш трансакции, двата сервиси не се на никој начин поврзани. Второ, ако депонираш некоја сума од Скрил на Бет365, тие пари потоа не можеш да ги повлечеш од Бет365 на некој друг начин, туку мораш да ги вратиш на Скрил, така да прашањето ти е потполно бесмислено. Јас навистина не знам зошто се ебавате со он лајн кладењето. Едно не разбирате, а друго за начинот и сумите со кои 99% од луѓето се кладат во Македонија нашите кладилници се подобар избор.
Фала за одговорот, иначе не реков јас дека ми е за кладење, туку за други ..услуги" планират да ми пратат пари на скрил, па си ги разгледувам опциите како да ги подигнам бидејќи нели како што споменаа не можело веќе да се вади од скрил на картица. Уште еднаш фала на навремениот одговор , поз .
 
Член од
25 октомври 2014
Мислења
50
Поени од реакции
46
Фала за одговорот, иначе не реков јас дека ми е за кладење, туку за други ..услуги" планират да ми пратат пари на скрил, па си ги разгледувам опциите како да ги подигнам бидејќи нели како што споменаа не можело веќе да се вади од скрил на картица. Уште еднаш фала на навремениот одговор , поз .
Бидејќи си фин, и не беше арогантен на провокацијата, еве ти конкретен одговор. Од Скрил во моментов без никаков проблем можеш да си ги подигнеш парите со банковна дознака, стигаат за 3-4 дена. Прво на Скрил сметката ќе ја додадеш својата банковна сметка, односно IBAN и SVIFT кодовите, потоа ќе одиш на withdrawal, ќе ја внесеш сумата и толку. Исто и проблемот со исплата на картичка е решен, ако веќе имаш додадено картица таму, повлечи ги така.
 
Член од
5 октомври 2010
Мислења
972
Поени од реакции
298
Дaли се уште имa прoблем сo трaнсферoт нa пaри oд скрил дo визa?
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
колку пари ке ми лапнат bet at home ако направам депозит на Visa electron .. пишува 2.00% fee
 
I

izotop

Гостин
Немам кредитна картичка, туку обична сметка во банка, дали има друг начин да ставам пари во кладилницата или мора да вадам кредитна?
 
Член од
6 мај 2014
Мислења
647
Поени од реакции
1.184
Немам кредитна картичка, туку обична сметка во банка, дали има друг начин да ставам пари во кладилницата или мора да вадам кредитна?
Ne moze da plakjas so bankovna doznaka nadvor od Makedonija bez faktura.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Има некоја страница на која што даваат бонуси за нови корисници ? освен бет365/бетклик и вилхил?
 
Член од
6 мај 2014
Мислења
647
Поени од реакции
1.184
Има некоја страница на која што даваат бонуси за нови корисници ? освен бет365/бетклик и вилхил?
И ти на интернет ќе се кладиш? :pos: Ќе се удриш, ќе треба по доктори да трчаме.
Па и бонус бара.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
И ти на интернет ќе се кладиш? :pos: Ќе се удриш, ќе треба по доктори да трчаме.
Па и бонус бара.

Па бонус имаше на бет365, бетклик бвин - ме интересира на кои други има и дали има воопшто на некои други.

И ај не ми го пуши курот
 
Член од
6 мај 2014
Мислења
647
Поени од реакции
1.184
Па бонус имаше на бет365, бетклик бвин - ме интересира на кои други има и дали има воопшто на некои други.

И ај не ми го пуши курот
Нема бонус ниту на Бет365 ниту на Вилијам Хил за Македонци веќе одамна, а на Бетклик не не примаат. Толку ти се релевантни податоците, всушност, појма немаш.
И кадро и некадро сака да се клади на интернет, мајко мила.

За пушењето ќе се обратиш кај тебе дома, веќе ти кажав дека сестра ти е експерт.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom