Обложување на нет

Член од
24 декември 2007
Мислења
12.692
Поени од реакции
4.520
Не моажт да ги забранат локалните кладилници, тоа е огромен бизнис, сами ќе се сјебат. Само на име на лиценци земаат огромни пари, плус неколкумина од власта имаат кладилници.
затоа и јас помислив за тоа, башка веќе година дена имаат закон по 100.000 денара од кладилница секој месец башка лиценцата.
 
Член од
6 мај 2014
Мислења
647
Поени од реакции
1.184
затоа и јас помислив за тоа, башка веќе година дена имаат закон по 100.000 денара од кладилница секој месец башка лиценцата.
Нема повеќе 100 000 денари по кладилница, го нема тоа повеќе од година дена. Сега има само пари за лиценци и данок на добивка.
 
Член од
17 март 2007
Мислења
800
Поени од реакции
508
1. Прво отворeте акаунт во минимум 2 кладилници - мој предлог

BET365

WilliamHill

Овие две мора да ги имате

2.Втора работа - тешко дека ке можете директно да подигнете пари на онлине кладилница од картица. Затоа можете да отворите e-wallet каде што парите од картица е ги префрлите на e-wallet а после од таму во онлине кладилница. Исто така после парите можете да ги повлечете од кладилница на e-wallet па после од е-wallet кој ви издава картица на ваше име да повлекувате од банкомат.Тоа ви го овозможува Neteller.

Neteller

3.Оние корисници што се на blizoo и имаат проблем да отворат BET365 кладилницата прво треба да го инсталираат овој софтвер со што ке сменат IP адреса и ке одберат друга држава и без проблем ке се конектираат на BET365

Еве линк од софтверот

http://cyberghostvpn.com/en/product/download.html?piwik_campaign=Download&piwik_kwd=Homepage


Можете дополнително да ја посетите страната http://www.oblozuvanje.comза дополнителни информации околу онлине кладењето имаат корисничка подршка и да проверите типови за кладење.
Го болдирав вториот дел бидејки така најлесно ке подигнувате и повлекувате пари без никаков проблем
 
Член од
28 април 2009
Мислења
746
Поени од реакции
505
Дечки на Бет365 ми стигна порака за бонус од 25 евра, доколку направам депозит. Нели едно време не важеа бонуси за Македонија?
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Pofalbi za Betsafe,napraiv withdraw i posle 5min parite se na skrill (y)
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
749
Поени од реакции
731
Дечки на Бет365 ми стигна порака за бонус од 25 евра, доколку направам депозит. Нели едно време не важеа бонуси за Македонија?
Ako ti stigne taka na mail ke ti vazi bonusot :cool:[DOUBLEPOST=1407756159][/DOUBLEPOST]
Pofalbi za Betsafe,napraiv withdraw i posle 5min parite se na skrill (y)
Imat nekoj bonus ?
 
Член од
17 март 2007
Мислења
800
Поени од реакции
508
Бонусите на BET365 важат за Македонија. Штом си добил порака. И јас исто така добив и го искористив.
Дечки на Бет365 ми стигна порака за бонус од 25 евра, доколку направам депозит. Нели едно време не важеа бонуси за Македонија?
Бонусот на BET365 важи 100% сигурно. Јас оваа година имам искористено 2-3 бонуса, што за лојалност што за друго.
 
Член од
4 март 2014
Мислења
137
Поени од реакции
52
Otvara kaj vas bet365 ? kaj mene nejke neso mi dava nekoj bukvi tam na nepoznat jazik ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom