Ново Музичко име Тања Б.

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
Сакам ваше мислење за типкава,мене ме воодушеви уште првиот пат кога ја слушнав песната Сила,доста добар глас,ме потсети малце на Искра Трпева денес и го пуштија спотот и на ЕмТиВи,ова е нормално,но обрнете внимание на фактот дека има само 15години
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
првпат слушам за неа, да не имате некое клипче да го сркниме?
 
Член од
8 јули 2006
Мислења
173
Поени од реакции
2
Arna e be, ama od edna pesna..niso ne moze ubao da se iskomentira! Interesna u sekoj slucaj!
 

*P|nK_G|rL*

~Pretty in Pink~
Член од
21 мај 2006
Мислења
761
Поени од реакции
5
Не ја знам типкава. Некое линкче нешто такво за спотче или само песната???
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
а и нешо појке за нејзе, дајте слика, биографија, и такви нешта
и песна нејзина за спуштање обавезно
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Прв пат слушам за типкава. mRnO ако можеш најди фотки да ја ѕирнеме цурава, па да одлучиме дали е за на ЕмТиВи... :)
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
Тања Б. на MTV Adria


Деби видео-спотот на Тања Б. за песната Сила, изработен од Telemitt & Strez за продукцијата Massive Sky, веќе се емитува на MTV Adria, во блокот Pure Adria. Оценките на одговорните за избор на спотови на MTV Adria се многу високи, што покажува и фактот дека веднаш по добивањето на спотот, истиот е пуштен во етерот. Според нашиве сознанија, критиките се одлични - како за песната, така и за младата изведувачка, како и за самиот спот. Одговорните на MTV Adria велат дека целиот пакет е урбан проект кој ги прати западноевропските трендови. Во истовреме ги зачудува фактот дека 15-годишната Тања Б, како и Telemitt & Strez се дебитанти на македонската сцена, секој во својата бранша...
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
а како и е презимето?
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Охохохо па цурава била измислена за на ЕмТиВи. Па тоа се бара во Европа. Браво за Тања Б. Презимето кога ќе и го објават? :)
 
K

kicodarker

Гостин
neboto nad makedonija ke padne od zvezdi cij recnik ne preminuva ni 8 zbora a se deklariraat kako estradni umtenici
imaat pari za pesna i spot no ne znaat da napravat intelektualen razgovor i imam poraka do niv CITAJTE KNIGI!!!
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.700
Поени од реакции
22.025
ок кажав пак ќе кажам и пак никој ништо. Добро бе за сите новоникнати one-night show ли пејачи и пејачки ке отвораме теми сега а поготово за тие типични македонски евтини-лимонада песни. Тања Би ебате. Ставам кладба у пиво дека за максимум 2 години ќе исчезне инстантно како дожд во Сахара.
 

joki

Погана Паганка
Член од
1 февруари 2006
Мислења
1.054
Поени од реакции
16
mnogu mi se sfigjat ona nejzinono pesnule...epten e top...
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.341
Поени од реакции
7.454
Доста мрчите бре, фина е цуцата, ќе ја биде...
Ја верувам у неа, и ја обожавам и ја гледам на скајнет ТВ.
 

SiM

The Power Of Three
Член од
26 јули 2006
Мислења
115
Поени од реакции
0
јас ја видов и многу ми се допадна
 

Kajgana Shop

На врв Bottom