Нови игри

Дискусија во форумот 'Игри' започната од Овердрајв, 1 септември 2008.

 1. Red John

  Red John Something something danger zone

  Член од:
  30 мај 2009
  Мислења:
  3.518
  Допаѓања:
  5.191
  :D
 2. hEnDo

  hEnDo すべてのメンバーを尊重する

  Член од:
  17 април 2012
  Мислења:
  2.030
  Допаѓања:
  3.459
 3. POS-51

  POS-51 Infinity Driver

  Член од:
  11 ноември 2008
  Мислења:
  1.295
  Допаѓања:
  357
  Еве видео, мој гемплеј, со HD текстури, додека снимав со fraps 26 fps

  На Suarez 7, hEnDo, Фил Ајви и уште 2 други им се допаѓа ова.
 4. Anon

  Anon /b/ House /b/

  Член од:
  13 декември 2007
  Мислења:
  4.148
  Допаѓања:
  5.166
  после ова мислам дека прототајп 2 ќе ми остане најдобра :D
 5. Röddást

  Röddást Dark King

  Член од:
  7 јуни 2008
  Мислења:
  15.159
  Допаѓања:
  15.505
  Да ја симињам 3DM верзијата или да чекам од Skidrow?
 6. POS-51

  POS-51 Infinity Driver

  Член од:
  11 ноември 2008
  Мислења:
  1.295
  Допаѓања:
  357
  Зависи што сакаш, да играш или да чекаш, ако сакаш да играш симнувај ја 3DM ако сакаш да чекаш чекај ја Skidrow
 7. Мезнаеш

  Мезнаеш Pronto

  Член од:
  27 април 2011
  Мислења:
  1.890
  Допаѓања:
  2.265
  И ја се мислев да чекам од Skidrow...али ја симнав оваа и си тера без проблеми ,така да симињај ич не му ја мисли.
  Кажи ми HD textures пакетот за колку ти го намали FPS'от ?
 8. POS-51

  POS-51 Infinity Driver

  Член од:
  11 ноември 2008
  Мислења:
  1.295
  Допаѓања:
  357
  Ќе ти кажам точно, да пробам прво, прееска играв и снимав али не запаметив
 9. hEnDo

  hEnDo すべてのメンバーを尊重する

  Член од:
  17 април 2012
  Мислења:
  2.030
  Допаѓања:
  3.459
 10. Anon

  Anon /b/ House /b/

  Член од:
  13 декември 2007
  Мислења:
  4.148
  Допаѓања:
  5.166
  ^пошо сум љубител на авантури и ми изгледаше супер, ја симнав пред недела дена ама уште чека на ред... :D

  иначе wot излезе amazing spiderman skidrow -_- наместо слипинг догс.... ццц
  На wot му/ѝ се допаѓа ова.
 11. wot

  wot еva

  Член од:
  20 мај 2008
  Мислења:
  12.368
  Допаѓања:
  13.360
  :D

  Заиграв Darksiders, 13тина часа, 17ти левел, еднаш штом се навикнеш на тоа што е како стриктно за конзола, станува одлична.
  Целиот систем им е променет, башка иновативни ствари има доста. Не е како да играш кецот. Што не беше случајот со Прототип.
  На pHiLLiPcHo и hEnDo им се допаѓа ова.
 12. Anon

  Anon /b/ House /b/

  Член од:
  13 декември 2007
  Мислења:
  4.148
  Допаѓања:
  5.166
  сеа ти текна откако ја анинсталирав и избришав инсталационото
  ќе ја скокнам

  also
  Hitman Sniper Challenge-SKIDROW
  На wot му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Mr.47

  Mr.47 Juve Fan

  Член од:
  29 јули 2008
  Мислења:
  5.872
  Допаѓања:
  2.391
  Каде?:vozbud:
  Едит: Ja најдов, коа сум џоа слепило тоа е.:tapp:


  Од замунда ја тргнаа. Ја у меѓу време ја симнав, снимив, кракував. Ама не се пушта. Заебава нешо.
  Се појавува прозорче од SkidRow, го гасам со ескејп и ништо не се дешава.
 14. Anon

  Anon /b/ House /b/

  Член од:
  13 декември 2007
  Мислења:
  4.148
  Допаѓања:
  5.166
  Ни мене не ми ја пушта. Негде, нешто се има десено. На некои им ја пушта ама на повеќето не. :(
  А уште не е nuked.
 15. hEnDo

  hEnDo すべてのメンバーを尊重する

  Член од:
  17 април 2012
  Мислења:
  2.030
  Допаѓања:
  3.459

Сподели преку: