Неготино- градот со вино и ракија, а без вода

Sizikottt

Цвета драпа бејбе
Член од
4 јули 2008
Мислења
89
Поени од реакции
3
И ја бев вака радосен при мојот прв контакт со интернет и со виртуелниот свет :icon_lol:
Па добро де си бил првпат во контакт со интернет и си дознал дека ние неготинчани имавме интернет пред вас
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Секој почеток е тежок Шизик не се коси, биче боље :icon_lol:

Еве јас како добар сосед, ќе пробам да ве воведам во светот на ИТ и остали виртуелни срања :icon_lol:

www.youtube.com - Глобален видео пребарувач, ги има сите песни од Саша Матич и Синан Сакич.

www.facebook.com - Светски портал за дружење и забава, али ја би ви препорачал да се задржите на пикзо, главни сте таму :icon_lol:

- дрк сајт, бидејќи некој друг ви ги ебе ниготинки, да не останите без сексуален стимул и ви :icon_lol:
 

Sizikottt

Цвета драпа бејбе
Член од
4 јули 2008
Мислења
89
Поени од реакции
3
Секој почеток е тежок Шизик не се коси, биче боље :icon_lol:

Еве јас како добар сосед, ќе пробам да ве воведам во светот на ИТ и остали виртуелни срања :icon_lol:

www.youtube.com - Глобален видео пребарувач, ги има сите песни од Саша Матич и Синан Сакич.

www.facebook.com - Светски портал за дружење и забава, али ја би ви препорачал да се задржите на пикзо, главни сте таму :icon_lol:

- дрк сајт, бидејќи некој друг ви ги ебе ниготинки, да не останите без сексуален стимул и ви :icon_lol:

www.youtube.com - не слушам српско имам попаметно што да слушам
Пицзо е Шит не се дружам со тоа
www.facebook.com - Со ова па уште помалку не се замарам
www.xvideos.com - Има уште поинтересни од оваа страна и видеата тука се шит :)
Сеа ке ме ставиш во оние понапредните ?
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Ако признаиш дека го чатна на иксвидеос ќе ти кажам шо сакаш :D
 

Sizikottt

Цвета драпа бејбе
Член од
4 јули 2008
Мислења
89
Поени од реакции
3
Ако признаиш дека го чатна на иксвидеос ќе ти кажам шо сакаш :D
Не фала не се замарам со таа страна,како што реков претходниот пост има многу подруги и подобри страници :)
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Kaко на пример пикзо :pipi:
 
Член од
2 ноември 2008
Мислења
146
Поени од реакции
15
L0L, абе Кавадарчани што сте влезени во филм толку бре. Да не е Лукар и вие к** ќе пиете. Барем мене не ми пречи во кој дел од денот има или нема вода. А за интернет ако не сте слушнале за MaxADSL ваш проблем. Иначе ако сметате за кабелски интернет не ми се правете мангупи, оти го имам искусено кај братучедот во Кавадарци, дрво е и паѓа секоја секунда. Друго Неготино не е село, како што на вас ви изгледа, башка и Кавадарци не е китка.
 

Sizikottt

Цвета драпа бејбе
Член од
4 јули 2008
Мислења
89
Поени од реакции
3
L0L, абе Кавадарчани што сте влезени во филм толку бре. Да не е Лукар и вие к** ќе пиете. Барем мене не ми пречи во кој дел од денот има или нема вода. А за интернет ако не сте слушнале за MaxADSL ваш проблем. Иначе ако сметате за кабелски интернет не ми се правете мангупи, оти го имам искусено кај братучедот во Кавадарци, дрво е и паѓа секоја секунда. Друго Неготино не е село, како што на вас ви изгледа, башка и Кавадарци не е китка.
Тоа е другар,после немало неготинци тука ц ц ц
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
НОВО НАЈНОВО!!!!

Штотуку имаше брејкинг њуз на CNN, известија дека бројот на интернет корисници во Неготино нагло расте и сега е двоцифрен!!! :vozbud:

ЧЕСТИТКИ СОСЕДИ!!!

 

Sizikottt

Цвета драпа бејбе
Член од
4 јули 2008
Мислења
89
Поени од реакции
3
НОВО НАЈНОВО!!!!

Штотуку имаше брејкинг њуз на CNN, известија дека бројот на интернет корисници во Неготино нагло расте и сега е двоцифрен!!! :vozbud:

ЧЕСТИТКИ СОСЕДИ!!!

Двоцифрен,хм чекај да пресметам двоцифрен двоцифрен аха 9999 корисници.
Уф слаб сум со математика не е двоцифрен број чекај да видам на ова интернетот да поучам математика добро е што ни ставија интернет инаку имаше да пукнам бреееееееј
 
Член од
4 април 2009
Мислења
3
Поени од реакции
2
Немам акаунт на пицзо ама сите кои сакаат и кои се против неготинци и навредуваат ,стрикно ке направам за секој посебно тоа,ама штета сите ке бидите модри на сликите ,а некој и без запче.А пак за тоа вие што имате интернет секој ден по дома кавадарчани :drk: оти ние ви ги ебиме девојчињата,не ни треба интернет да дркам во празно.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom