Најдобри приватни мобилари?

Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.156
Шо мислите за iButik.mk?
Гледам цениве се поефтини и од Ледиком.
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.560
Поени од реакции
6.673
Јас сум од iButik.mk, што и да треба за прашања, подршка, слободно контактирај ме.
Бев во Ледиком и Мобеликс се со цел да купам телефон но ниедна не прима дебитна картица. Дали кај вас може да се плати на тој начин?
 
Член од
26 јануари 2013
Мислења
1
Поени од реакции
0
Јас сум од iButik.mk, што и да треба за прашања, подршка, слободно контактирај ме.

Мене ме интересира , видов дека ipone 6s пристигнува на 25 септември , кај нас за месец дена ли отприлика би требал да стигне, и по ваша проценка која ке биде цената на 6ката со пристигнување на 6s-от , од 16 gb правам муабет..?
сега гледам 36 000 ви е
 

krale

iFrit
Член од
30 јули 2011
Мислења
803
Поени од реакции
254
Мене ме интересира , видов дека ipone 6s пристигнува на 25 септември , кај нас за месец дена ли отприлика би требал да стигне, и по ваша проценка која ке биде цената на 6ката со пристигнување на 6s-от , од 16 gb правам муабет..?
сега гледам 36 000 ви е
SO ogled deka 6S ke bide 900e vo prviot mesec, nema da ima golemo pomestuvanje na iphone 6kata vo cena.
 
Член од
9 јануари 2015
Мислења
173
Поени од реакции
131
Дали знаете во која мобилара можам да најдам iphone 6s plus за американски пазар што е односно купен од Аpple Store во USA и дали воопшто може да се најде такво нешто по нашиве мобилари во Македонија ?
 

krale

iFrit
Член од
30 јули 2011
Мислења
803
Поени од реакции
254
Дали знаете во која мобилара можам да најдам iphone 6s plus за американски пазар што е односно купен од Аpple Store во USA и дали воопшто може да се најде такво нешто по нашиве мобилари во Македонија ?
А зошто баш таков бараш?
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.098
Поени од реакции
1.885
Dali znaete kade mozam da najdam vo Skopje adaptive fast charger za galaxy s6?
Освен ако несакаш да дадеш убава сума за оргинален, подобро не земај друг зошто ќе си го рикнеш телефонот ... инаку фул оргинал во видео дата верувам дека ќе најдеш
 
Член од
21 декември 2015
Мислења
3
Поени од реакции
0
Освен ако несакаш да дадеш убава сума за оргинален, подобро не земај друг зошто ќе си го рикнеш телефонот ... инаку фул оргинал во видео дата верувам дека ќе најдеш
Fala za sovetot inace go kupiv polnacot od video data
 

Kajgana Shop

На врв Bottom