Натпревар #11 - Тема: Макро [ГЛАСАЊЕ]

Мојот глас оди за :


  • Вкупно гласачи
    99
Статус
Затворена за нови мислења.

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.268
Отворено е гласањето на тема “Макро“
пријавените фотографии можете да ги видите ТУКА
гласањето ќе заврши во Сабота на 19сти Јули на полноќ
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.179
Поени од реакции
34.369
Мојот глас оди за @DonJas :)
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.648
Поени од реакции
13.112
Уф тежок избор...
Ѕоне, Ејсид, Фликс, Јаѕ. , Лет 3, Ивањушка па и Madman...
mr_nobody01.jpg

Ај бе Ѕоне... другиве - шо ве вртам :D
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Мојот глас оди кај @Anco .... само јас и он сме сликале со мобилен, затоа:)
 

CafeDelMar

Luminance
Член од
29 октомври 2007
Мислења
6.502
Поени од реакции
14.677
@Jas. дури и мирисот на кафето може да се осети. :)
 

kooperativa

Г-ин Пола Милениум
Член од
2 октомври 2012
Мислења
7.633
Поени од реакции
8.601
уште првиот пат кога ја видов сликата си помислив дека секоја друга нема шанса. и така бидна, FILX, невероватно како успеал ем макро, ем и да фокусира ВО око (y)
е во вакви моменти сакам да потрошам еден куп пари за да можам да си играм со апаратот. и ЌЕ потрошам во некое идно време, а до тогаш ќе учам
 

BiG_kIsS

You talk too much... Let me shut you up
Член од
4 септември 2007
Мислења
3.414
Поени од реакции
2.923
Мојот глас оди кај @Anco .... само јас и он сме сликале со мобилен, затоа:)
И мојата е со телефон. И причината ти е јака многу, нема што. Гласаме за сликата или за кој со што сликал? Ми е гајле за кој гласаш, само бар најди причина во сликата, или пак не ја кажувај.

Иначе, мојот глас иде за @DonJas, многу супер макро. @staycalm беше во финалето, ама требало малку поблиску да го сликнеш или да ја кропнеш сликата.
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Мојата е исто телефон :)
И мојата е со телефон. И причината ти е јака многу, нема што. Гласаме за сликата или за кој со што сликал? Ми е гајле за кој гласаш, само бар најди причина во сликата, или пак не ја кажувај.

Иначе, мојот глас иде за @DonJas, многу супер макро. @staycalm беше во финалето, ама требало малку поблиску да го сликнеш или да ја кропнеш сликата.
Не се ни приметува дека се со телефон, не ни приметив....... чим се со телефон одлични се, помислив дека се со фото апарат:)

Иначе за Анчо не гласав само ради тоа што е со телефон, туку затоа што сликата ми се свиѓа, а и говори за еден интересен дел од животот на Анчо :)
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
Не се ни приметува дека се со телефон, не ни приметив....... чим се со телефон одлични се, помислив дека се со фото апарат:)

Иначе за Анчо не гласав само ради тоа што е со телефон, туку затоа што сликата ми се свиѓа, а и говори за еден интересен дел од животот на Анчо :)
Вади се сеа вади се :P
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
уште првиот пат кога ја видов сликата си помислив дека секоја друга нема шанса. и така бидна, FILX, невероватно како успеал ем макро, ем и да фокусира ВО око (y)
е во вакви моменти сакам да потрошам еден куп пари за да можам да си играм со апаратот. и ЌЕ потрошам во некое идно време, а до тогаш ќе учам
И тоа случјно излезе да е и некој вид на автопортретt(selfi по ново) :)

btw гласав за @DonJas супер макро, баш го доловил ефектот на абстракниот макро свет :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom