Навивачки групи во Македонија!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
14 февруари 2014
Мислења
264
Поени од реакции
125
Posle nekolku casa u stanica sega ne pustija.
Mu se seravme na slavenjeto od ribari . Za brzo vo ohridnews.com
 
Член од
31 јули 2014
Мислења
42
Поени од реакции
16
Posle nekolku casa u stanica sega ne pustija.
Mu se seravme na slavenjeto od ribari . Za brzo vo ohridnews.com
Шо се серАвте бе австралопитекус еден, застанавте ко пички зад џандариве и ве снема...
Еве ти една слика дркај слободно.
 

Attachments

Член од
7 август 2011
Мислења
4.748
Поени од реакции
12.758
Бре бре сите по 25 години направија. Следно навивање ќе биде на 30 години.
*не се однесува на шверцери туку на другите групи.[DOUBLEPOST=1416701937][/DOUBLEPOST]
Подгрупа Општина?

:eek:
Очекувано, бакљиве сигурно сами не си ги направија. :cautious:
 
Член од
13 август 2014
Мислења
77
Поени од реакции
146
Бре бре сите по 25 години направија. Следно навивање ќе биде на 30 години.
*не се однесува на шверцери туку на другите групи.[DOUBLEPOST=1416701937][/DOUBLEPOST]
Очекувано, бакљиве сигурно сами не си ги направија. :cautious:
Бакљите сами не ги направивме,ги купивме, а вие сами ги прајте? :)
 
Член од
31 јули 2014
Мислења
42
Поени од реакции
16
Бре бре сите по 25 години направија. Следно навивање ќе биде на 30 години.
*не се однесува на шверцери туку на другите групи.[DOUBLEPOST=1416701937][/DOUBLEPOST]
Очекувано, бакљиве сигурно сами не си ги направија. :cautious:
Чекај, чекај зошто е одма јадењево гомна или причина е шо Комити немаа ваков спектакл за 25години и покрај то шо бројката ви е 10пати поголема.
Да не се разбериме погрешно Комити се сјајот во Македонија, ама вакви коментари се непотребни позз.
*P.S.: Бакљите сами си ги купивме а не бакрачон.;)[DOUBLEPOST=1416743386][/DOUBLEPOST]
Дркај, дркај имат на шо да дркаш племе твое неубо. Вие мојте само да дркате, ама ќе шетате пак со изврзани тикви ( во случајов се мислит на празна глава, да ти објаснам за секој случај зш и твојата е празна ).
P.S.:Кој ја голтна петардата од вас ? :)
 
Член од
14 февруари 2014
Мислења
264
Поени од реакции
125
Чекај, чекај зошто е одма јадењево гомна или причина е шо Комити немаа ваков спектакл за 25години и покрај то шо бројката ви е 10пати поголема.
Да не се разбериме погрешно Комити се сјајот во Македонија, ама вакви коментари се непотребни позз.
*P.S.: Бакљите сами си ги купивме а не бакрачон.;)[DOUBLEPOST=1416743386][/DOUBLEPOST]
Дркај, дркај имат на шо да дркаш племе твое неубо. Вие мојте само да дркате, ама ќе шетате пак со изврзани тикви ( во случајов се мислит на празна глава, да ти објаснам за секој случај зш и твојата е празна ).
P.S.:Кој ја голтна петардата од вас ? :)
Hahahah kakvo prasanje ziva legenda si, am aj ke ti odgovaram . Nikoj, pred mene pukna :)
A sreka so bese policijata, zs glavniot trans ke vi go padnavme, pa dojde eden so x5 , i vikna 30 od vas maskireni ko da bidet vo halloween, i ako imase samo 2 policajci, kaj parkingot, ne se pustija, pa ko dojdoa tie 300-400 dusi, togas pocnaa da se s*ret :)
A koj otide doma so skrsena raka?
 
Член од
31 јули 2014
Мислења
42
Поени од реакции
16
Hahahah kakvo prasanje ziva legenda si, am aj ke ti odgovaram . Nikoj, pred mene pukna :)
A sreka so bese policijata, zs glavniot trans ke vi go padnavme, pa dojde eden so x5 , i vikna 30 od vas maskireni ko da bidet vo halloween, i ako imase samo 2 policajci, kaj parkingot, ne se pustija, pa ko dojdoa tie 300-400 dusi, togas pocnaa da se s*ret :)
A koj otide doma so skrsena raka?
Море скршен еден, да не беше полицијава немаше живи да останите, т.е. немаше ни да размислите да се појавите. Намерна провокација, се испланирано, сите џандари шо ве чуваја Албанци. Да си ја извршеја работата ко шо требит ќе бевте в станица уште пред да се појавиме ние. А не, чекаа да дојме, да се накурчиме и да се заебит цела прослава и после ќе ми кажвиш ве држеле в станица курци-палци. Само да ти кажам Охрид е плаво-бел, а вие сте влезени во некој филм (научна фантастика) ама дебело ќе платите кежелс. позз ;)
P.S.: Кој замина бе дома со скршена рака ахахахахах вие дан му се пуштивте на некого а ?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom