Навивачки групи во Македонија!

Статус
Затворена за нови мислења.

Незапирливи 1903/87

Изгорен за Вардар
Член од
20 јули 2011
Мислења
3.494
Поени од реакции
9.984
Ако со расправии на форум се станува најбољи,што да се каже,речи су сувишне:D
Се изгуби дечко, кој се расправа, за кого реков дека е, или како се станува број 1? Најубаво си прашав што имаат направено летово, далеку од расправање, некој небаре сали фарбаше на форум...
 

fr0zen

Kirigaya Kazuto
Член од
26 септември 2011
Мислења
1.348
Поени од реакции
503
1. Го правеле графитот во 4 сабајле.
2. Дај ми доказ дека носеле некој навивачки реквизит.
Од каде знаеш дека е правен во четири часот сабајле? :D

Стандардно, кумановци секоја година го "преплавуваат" Охрид на лето и ти бараш некаков доказ? :)
 

Cassaro

Паразит
Член од
15 февруари 2012
Мислења
3.306
Поени од реакции
10.320
Се изгуби дечко, кој се расправа, за кого реков дека е, или како се станува број 1? Најубаво си прашав што имаат направено летово, далеку од расправање, некој небаре сали фарбаше на форум...
Се изгуби дечко,кој се расправа , за кого реков дека е, или како се заебава ?
 

fr0zen

Kirigaya Kazuto
Член од
26 септември 2011
Мислења
1.348
Поени од реакции
503
Уште еднаш ќе реплицирам, Куманово да ги немаше делије и гробари, Кумани ќе беа пред фа и чкембари. Толко од мене !

Уствари и незнам дали су ... :D
 
Член од
14 април 2010
Мислења
4.677
Поени од реакции
5.925
Па и од Комити имаш графити 10тина нови графити, 2 вида маици, фрешери, беџови се обновуваше графитот во Парк и т.н.
 
Член од
31 јули 2014
Мислења
42
Поени од реакции
16
Од каде знаеш дека е правен во четири часот сабајле? :D

Стандардно, кумановци секоја година го "преплавуваат" Охрид на лето и ти бараш некаков доказ? :)
Па добро ако не е во 4 сатот во 5 сабајле е правен :D,
од претпоставка бидејќи Охрид е преплавен од џандари што не верувам дека би дозволиле да се направи графитот без претходен договор (според мене :)).

Иначе ако е "преплавен" секоја година не значи дека и оваа. Лично јас оваа година освен младава екипа од Кумани (17-18г), кој се страшни пичкици(но, не би можел да го кажам тоа и за поголемите :D) , ретко да видов некој Кумановац :).
 
Член од
25 октомври 2012
Мислења
815
Поени од реакции
1.202
Па добро ако не е во 4 сатот во 5 сабајле е правен :D,
од претпоставка бидејќи Охрид е преплавен од џандари што не верувам дека би дозволиле да се направи графитот без претходен договор (според мене :)).

Иначе ако е "преплавен" секоја година не значи дека и оваа. Лично јас оваа година освен младава екипа од Кумани (17-18г), кој се страшни пичкици(но, не би можел да го кажам тоа и за поголемите :D) , ретко да видов некој Кумановац :).
Ostaj ova sto pravime so ohri kezel?

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2
 
Член од
31 јули 2014
Мислења
42
Поени од реакции
16
Малолетници на релација ФА-ЦПБ.
Имаше шпекулации дека едниве биле од центар, другиве од чаир, ама искрено појма неам. Сепак многу педерски потег овој со ножот.[DOUBLEPOST=1406972017][/DOUBLEPOST]
Ostaj ova sto pravime so ohri kezel?

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2
Па ќе се надеваме секое излегување дека немат да ги сретниме, а веќе ако ги сретниме ќе бараме дупка кај да се скриеме. Мислам опасни се, на пола групи од државава им паднаа реквизити, а нив никако да ги видиш со мајца од балисти. :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom