Мрсни вицеви...

  • Креатор на темата irena_gvg
  • Време на започнување
Член од
30 јануари 2006
Мислења
137
Поени од реакции
0
Ги прашува учителката децата дали знаат како се прават деца.....
Прв се јавува Тоше - Јас мислам дека децата ги носи штркот.
Потоа се јавува Милица - Јас мислам дека децата се прават откако мајката и таткото ке се бацат.
По неа се јавува Мали Џоќица и и` вели на учителката - Учителке може ли тие што сме ебале да излеземе надвор и да не слушаме такви глупости.
:vozbud: :pos2:

Оди Мали Џоќица у јавна куќа и му вика на газдата
-Дај ми една курва со сида
-Зошто со сида бе?
-Па сакам да ја изнајмам како слугинка.
-А зошто?
-За да се изебе со тато, и тој да се зарази, па тој да и се опне на мама и неа да ја зарази, па после мама кога ке се издупи со комшијата, и тој да се зарази, па после ке видиме на кој, тој ке ја сече топката, мамата му негова.
 

asterix_m

Регулатор
Член од
19 април 2006
Мислења
2.765
Поени од реакции
33
Се напил некој пијаница и заспал на некоја клупа во парк, дошол некој педер го изебал и му сотавил 10 евра, се разбудил овој ги видел парите и отишол во продавница пак си купил пиво и пак заспал, дошол пак педерот и пак го изебал и му сотавил 10 евра, овој пак иста приказана и пак заспал, пак дошол педерот и пак го изебал и му оставил десет евра, се разбудил пијаницата ги зел парите и отишол во продавница и си купил вино зошто од пивото газот го болело

Никако не ги разбирам ова жените
Ние ги ебеме а они не сакаат
Па мене некој да ме изебе очи ке му извадам

Двајца моторџии разговараат:
- Знаеш што, девојка ми ќе умре од сифилис.
- Е, како не, па не се умира повеќе од сифилис.
- Се умира како не, особено ако мене ми го пренесеш
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.343
Жената неколку недели бремена, и со мажот одат на гинеколог. Биднал прегледот, и мажот прашува:

- Ами докторе, за секс сега што да правам?
- Во првите три месеци ќе се ебете нормално, од третиот до шестиот само кучешки, а од шестиот до крај само волчешки.
- Ај, докторе, за кучешки знам, ама за волчешки?
- Волчешки е само кога ќе клечеш и ќе завиваш пред дупката.
 
Член од
18 август 2006
Мислења
325
Поени од реакции
4
Отишол некој човек во болница и му вели на докторот:
-Докторе, јајцава ми се црвени. На тоа докторот вели дека првпат гледа такво нешто и не знае што е. Ќе го викнеме специјалистот, тој можеби знае повеќе. Доаѓа специјалистот, го гледа човекот, се чуди и тој не знае што му е. Ќе го викнеме професорот, тој има видено све и свашта, тој сигурно ќе знае.
Доаѓа професорот, го гледа човекот и им вели на докторот и специјалистот: Абе не гледате дека му се на резерва?
 
Член од
24 август 2006
Мислења
53
Поени од реакции
3
Некој рибар фатил златна рипка,таман да ја стави во кофата,таа почнала да го моли:
-Аман,поштеди ме!Ќе ти исполнам една желба!
-Добро.Кога ќе мочам сакам да мочам ракија!
-Нема проблем!Желбата ти е исполнета!
И овој ја вратил рибата назад во вода и си пошол дома.Стигнал дома и му се примочало.Отишол во вецето и почнал да моча и тап...пробал од мочката и стварно мајката,ракија!:vozbud:
-Женооо!!!Донеси две чаши!:vozbud: И дал на жена му да проба и стварно и таа заклучила оти било ракија.И така ишло еден месец!Една вечер мажот се врати пијан и викнал по жената да му донесе една чаша!-А,за мене?-прашала таа.
-Ти вечерва ќе пиеш од шише!

-Тато,може ли да излезам во град со другарките.-го прашувала ќерката татка си.
-Нема шанси!-категорично тој.
-Ама,ти се молам тато,се ќе направам!Молам ти се!-пак го молела.
-Ок.Ќе ми го издудлаш еднаш,па оди кај сакаш!-бил одговорот шо го доби таа.
И така почна да му го...:pusk: кога одеднаш:
-Aууу,Тато па куров има вкус на гомна!
-Не,ма,тоа е од газот на брат ти!Тој ме молеше за колата!
 

Pece_nt

Dezuren Samoubiec
Член од
1 февруари 2007
Мислења
198
Поени од реакции
3
vo edno selo si bile majka i kerka i eden den vo drugo selo imalo nekoja veselba i majkata i vika na kerkata: Kerko pazi cavki da ne ti go ispijata mozokot! zosto ja znaela deka ne videla masko mn od damna. I taka odela nakaj seloto i naednas gleda jato cavki, se prisetila kerkava i videla kup seno i ja butnala glavata, dodeka sedela taka dosol nekoj ovcar ja videl taka napucena i pocnal da ja obrabotuva, a ona vikala: klukaj, klukaj cavko tesko ke mi stignes do glavata.
 

ScArFaCe_K4

Кретенски username, знам.
Член од
29 јануари 2007
Мислења
344
Поени од реакции
16
Влегол мали џокица у такси и почнал да си зборува:
Ако татко ми бил маче,мајка ми мачка ја ќе сум бил маченце;
Ако татко ми бил коњ,мајка ми кобила ја ќе сум бил ждребе
и си зборувал(ме мрзи да пишувам).И едно време му скурчило на таксистот и му рекол:Ако татко ти бил педер,мајка ти курва ти шо ќе си бил?И џокица му одговара ТАКСИСТ :pos2:
 

Morbidnio

ај лав вариорс
Член од
17 февруари 2007
Мислења
456
Поени од реакции
1
gospod gi sozdal mazot i zenata i mu veli na mazot: ti...ti si sovresen,potoa ja poglednuva zenata i i vika:ti... ti ke treba da se sminkas

Si bile Ramce i Ramcejca se vozele na motor i ramcejca mu veli na ramce:
-Abe Ramce sto mu davas na motorov da odi tolku?
-Gas my davam Ramcejce,gas.
-Lele ami jas pickava da mu ja daam kiznaj sto ke naprai

Mecokot pravel rodenden i gi pokanil site sumski zivotni i mu kazal deka ako nekoj donesi glup poklon ke go mava so kurot po glava.I taka pocnale da idat zivotnite i nosele koj od kogo podobar poklon.Eteti go zajakot so cveke.Mecokot naluten sto da prai ajde zajko trti glaata ke te mavam so kurot.I zajakot sto da prai se natrtil i kuti sto da prai.Po edno vreme duri mecokot go maval pocnal da si se smee.Go prasale sto mu e i ovoj :Nisto nisto samo go gledam ezot so musmuli.

Sedi Perica na cas i nastavnickata go prasuva:Ajde Perica kolku se 2-2... normalno Perica nema vrska i nastavnickata za da mu pomogni mu veli :imas 2 jajca ednoto i go davas na katica drugoto na Marica...
Perica:eek:stanuva mi kurac na mene...
 
Член од
21 февруари 2007
Мислења
29
Поени од реакции
2
Si bil nekoj komarec i sedel pokraj reka da si go ladi penisot
pominalo nekoe vreme pominala tuka nekoja musicka i go prasala:
a be komarecu sto pravis tuka?toj i odgovoril:
eve si go ladam.
a zosto si go ladis.
onaka ne e za kazuvajne
a be kazi
e dobro de bev pijan i taka si letam po malce i vidov nesto mi svetka ama ubavo
i
i so i si pomisliv deka e svetulka a to da ti bilo otpusok od cigara

:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)



si bile dedo i vnuce i vnuceto mu veli na dedoto.
dedo dedo ce mi kazis edna prikazna?
ti dostasuva kuro do gazo vnuce?
ne.
e pa togas nema da ti kazam.
sledniot den pak .
dedo dedo ce mi kazis edna prikazna?
ti dostasuva kuro do gazo vnuce?
ne
e pa togas nema da ti kazam.
sledniot den isto mu veeli na dedoto
dedo dedo ce mi kazis edna prikazna?
ti dostasuva kuro do gazo vnuce?
da.
e pa togas ebi se.
.........................................................................:star:
Vnuceto go prasuva dedoto
dedo dedo znajs so e to sex, a dedoto veli
znam be vnuce.
e so e ?
da stanis na sabalje da go zapalis ognot da pojdis v prodavnica da si kupis leb mleko da i postavis na babata za porucek i taka natamu.Vnuceto veli
e ne e to sex be dedo
a be znam vnuce ama babati sekoe sabalje taka me ebava.
.........................................................................:star:

vleguva pero v apteka i glasno izvikal:
dajte mi kondomi
aptekarkata mu rekla kako 1 i prvo so vikas tolku glasno
kako 2 toa ne e za deca i kako 3 koj br ti treba
pero i vika kako 1 i 1 taka ne ucat na uciliste
kako 2 toa ne e za deca toa e protiv deca i kako
3 daj mi od site broevi oti na sestrami i e maturska.
....................................................................................

si bile 3 kerki e edna majka. Kerkive stasale za mazejne. a majkava odma pocnala da bara deckovci za cupinava. Se nasla gi pogodila i se omazile kerkite. I se dogovorile za preku telefon da si kazuvaat za seks ko ce prasa Kolku zelnici prajte to da znaci "kolku seks imate"
pominalo nekoe vreme i majkata se javuva kaj prvata kerka
kolku zelnici prajte
slabo slabo ednas 2 pati godisno
dobro.... se javuva kaj pomladata kerka
kolku zelnici prajte
slabo slabo 1 vo nedelata
dobro....se javuva kaj najmalata
kolku zelnici prajte
auuuuuuu mnogu mnogu sekoj den 2-3 ama od so ni se slatki i sukalata gi lizime.:drk: :drk: :drk: :drk: :drk: :drk: :drk: :drk: :drk: :drk: :drk: :drk: :drk: :drk: :drk: :drk: :drk: :drk: :drk: :drk: :drk: :drk: :drk: :drk: :drk: :drk: :drk: :drk: :drk: :drk: :drk: :drk: :drk:

si bile mas i zena. Ama zenata imala svaler. Pred da odi mazot na pecalba komijata mu rekol more coveku zenati praj belji so komsijata skoro sekoja vecer se tucaat.
da ne lazis?
ne bre... a be ti kazuvam sekoja vecer se tucaat..ako sakas ostani vecerva ce vidis deka e taka.
dobro ce ostanam ama ako me lazis nema vlakno na tebe da ostani
ostanuva covekov vecerta i se kacuva na tavan a zenata i svalerot vleguvaat vo spalnata
svalerot vika zenska vadi ja carefkata
zenata na covekot vika
duso vadi go kocanot
a ovaj odozgora vika more ako zavrni grad ko madinava moj nema ni carefka ni kocan da porasni:pos:

Si bil nekoj covek no bil zapecen za sex....Za sreka imal edna krava koja davala mnogu mleko ama si rekol ne mozam ova kravava da ja ebam ne sum ebac na zivotni (strucno kazano ne znam kako e )...Po dolgo vreme razmisluvajne resil da pojdi na stocen pazar so kravata i da bara dupce za kravata makar i masko da bidi..Go videla komsikata taca i trgnala da ja kupi kravata.A toj i kazal kako e rabotata i se soglasila i posle na livada i i rekol ako prdnis duri te ebam ne ti ja davam kravata....
se seksale se seksale zenava se stegala da ne prdni ama ne mozela da izdrzi i prdnala..Niso zeno ne mozam da ti ja dam kravava posto prdna...
dobro ama aj probajte so kerkami mozi taa nema da prdni.
dobro ama ako prdni pak ne ja davam.
dobro odi kerkava kaj ovaj i pocnuvaat da se seksaat .
ama i ova prdnala se vraka kerkava a majkata i veli so napraj ne mozev mama i jas prdnav.. Da go odnesime tato da go odnesime .
idi mazot i mu kazuvaat deka komsijata ima ubava krava deka dava mleko po ne znam kolku mnogu i toj se soglasil...
odi mazot kaj prodavacot i mu kazuva deka saka da ja kupi odat na ta livadata i tie se seksaat a majkata ja pratila kerkata da gi dzirka.
tatkoto od so ne mozel da izdrzi pocnal da mava po zemjata i da kini treva.....A kerkava so trcajne kaj majkata
mamo mamo izgleda ke ja zemime kravata tato eve pocna treva da beri treva....
:toe:
 
Член од
21 февруари 2007
Мислења
29
Поени од реакции
2
Odi covek i sretnuva prostitutka i i veli:za kolku pari
-za 150$
samo edno da si znaes jas koga seksam mavam krsam tepam se pravam
-e pa togas za 200$...A do koga taka krsis i mavas?..
Duri ne mi gi vratat parite:pos:
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
28
Поени од реакции
0
Кажано од Struter :tv:(мислам дека така се викаше):
Roses are red
Violets are blue
My cock is both
So let me put it in you.
 
Член од
16 февруари 2007
Мислења
128
Поени од реакции
0
Нашкола учителката изпрашува
-Ајде некој нека кажи збор на А
на то мали џокица крева рака а настанивчкава не ја станува, оти знае дека ке каже нешо срамотно
Така истото се случувало до Џ, и на то наставничката си рекла дека нема срмамотен збор и може да ја стане М.Џ.
-ЏУЏЕ!!!
-Браво мали џокица, џуџинњата се мали чоечина
-мали мали, ама со К*Р ОВОЛКАВ
 
Член од
7 февруари 2007
Мислења
227
Поени од реакции
0
Си биле тато и мама и си имале 2 деца. Едно лето тие требало да одат на одмор но на тато му кажале дека треба да остане на работа. Се враќа тој дома и му дава на децата по 100 денари и му вели да излезат да се прошетаат малку. Децава це враќаат порано и го гледаат тато врз мама. Татково оди кај машково дете и а ова го прашува- Тато што правеше ти со мама?
Тато- Сине тато ја помпаше мама да не се удави во езерото. Ти таму сине да ја чуваш мама.
Оди мама со децата на одмор се враќаат и одма тато го вика синот
Тато- Како беше сине мама?
Синот- Тато, мама беше супер. Имаше еден чичко секој ден ја помпаше мама. Ама еден ден изгледа му се расипа помпата, па почна и со уста да ја дува

:pos2: :pos2: :pos2:
 

Marinka

~petit etoile dans mon coeur~
Член од
7 март 2007
Мислења
590
Поени од реакции
2
Три кумановки муабетат за модата и викаа првата: -Слушајте ја сум многу модерна, секој ден на фризер, шминкер, се носам по најнова мода и плус и швалер имам. Се на куп :)
Доаѓа втората и вика: -И јас исто фирзура,шминка секој ден, нов стилист, се ми е по најнова мода, па еден швалер што имам бреееееееееј богаташ, мафијаш :)
Доаѓа трета и вика и ја се како вас ама швалер немам. И овие одма: Аааааааааааа не бива така, ништо, не си модерна, нема кој да те шета да те вози :((((
И вика оваа дај ке пробам и јас да бидам модерна. И фаќа швалер бива се што бива и после долга напорна ноќ и вика швалеров: Добро ма, се беше супер ама зашто цело време ми викаше АХ ПУСТА МОДА?
И кумановка: Па како да не викам при онолик дом, ја овде се е.авам сас овој ку.енце :pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
11 мај 2006
Мислења
25
Поени од реакции
1
Na kurov se tetovirav Bumbar, koga ke mi se digne BUMBAR vo LET
 

Kajgana Shop

На врв Bottom