Машина за пеглање, диплење алишта, става парфем

Член од
5 мај 2016
Мислења
1.330
Поени од реакции
854
На 5тата тема добиваш 2 гратис да си ги отвориш кај сакаш, те гледам имаш познавање од повеќе области ко за релативно нов член/ка. Освен ако...

Прегледај го приврзокот 149633
Провери подобро колку теми имам отворено, повеќе се од пет..инаку не ти ја разбирам поентата, треба да барам одобрение за отварање на тема или што!?[DOUBLEPOST=1465543592][/DOUBLEPOST]
Го (како и нас останатите) интересира, чив дупли профил е цурава :D
Aко е цура воопшто.
Дупли си ти во мозок....:tapp:
 
Последно уредено:
Член од
28 март 2006
Мислења
17.665
Поени од реакции
12.061
А баш сакав да ја пофалам, колку и некој да мрази пеглање, дека интересни теми отвара со скоро ич политика ...
 

Bitcoin

Член од
24 мај 2005
Мислења
5.530
Поени од реакции
13.903
Провери подобро колку теми имам отворено, повеќе се од пет..инаку не ти ја разбирам поентата, треба да барам одобрение за отварање на тема..
Ах моја грешка, повеќе од 5 биле ;)

Женска, нема никаков проблем отварај си теми колку што сакаш и кога сакаш. Твое право.

И да не ја уништувам дискусијава, нешто он-топик:
Машина за перење и сушење користам, ама првпат слушам дека има и таква што пегла.. браво. Пошо тоа пеглањето не се научив да го прам, ниту имам намера :)
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.635
Поени од реакции
13.073
Пеглал, не пеглал, пегли време пролази.
Буквално. :(
 

sankerce

прогресиФ
Член од
6 март 2009
Мислења
3.072
Поени од реакции
4.942
Провери подобро колку теми имам отворено, повеќе се од пет..инаку не ти ја разбирам поентата, треба да барам одобрение за отварање на тема или што!?[DOUBLEPOST=1465543592][/DOUBLEPOST]
Дупли си ти во мозок....:tapp:
Ко еден кур да не праел.
 

Justin Sidher

Bad Boy
Член од
15 јуни 2016
Мислења
83
Поени од реакции
26
Супер работа е пеглањето. Ја незнам што ви треба тоа со машинки да го правите.:toe:
 
Член од
4 јуни 2014
Мислења
123
Поени од реакции
40
Дечки ми треба пегла за алишта (за в стан каде сум под ќирија, студирам). Не сакам да е некоја високобуџетна, не ми е за дома :) Користете некои од вас од овие понепознативе марки - ECG, Russell, Lafe, ST?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom