Машина за пеглање, диплење алишта, става парфем

Член од
5 мај 2016
Мислења
1.330
Поени од реакции
854
Конечно жени ќе имаме и ваква прекрасна машина..за кратко време ќе испегла, ке ни ги здипли алиштата и ке стави парфем....хахахаха..супер машинче.
Конечно се најде некој паметен...само ќе причекаме уште една година, првите нарачки компанијата FoldiMate Family ке ги прима догодина:)
 
Член од
5 мај 2016
Мислења
1.330
Поени од реакции
854
Зошто "жени, ќе имаме". Ова е навреда, деградација, омаловажување на мажите :)
Хахахахаа..во право си, заборавив дека има и мажи душички што работат женски домашни работи;)
 
Член од
28 март 2006
Мислења
17.692
Поени од реакции
12.088
Ми фалеше машина за садови, пред некое време ми ја исполнија желбата. А пошто ме критикуваа дека стално ми се лепат алиштата и "светнуваат" (не сум менувал температура на пеглање, пих, како да е којзнае што) после пеглање и не ми беше дозволено да пеглам, со машинчево ќе им покажам каков газда во куќа сум си јас.
 

macedon89

Провокатор по вокација
Член од
22 јули 2008
Мислења
783
Поени од реакции
582

Bitcoin

Член од
24 мај 2005
Мислења
5.530
Поени од реакции
13.903
На 5тата тема добиваш 2 гратис да си ги отвориш кај сакаш, те гледам имаш познавање од повеќе области ко за релативно нов член/ка. Освен ако...

katalina.png
 
S

SpaceTraveler

Гостин
На 5тата тема добиваш 2 гратис да си ги отвориш кај сакаш, те гледам имаш познавање од повеќе области ко за релативно нов член/ка. Освен ако...
А според тебе во кој форуми треба да бидат темите?
 
S

SpaceTraveler

Гостин
Епа е цура, можам да ти кажам со сигурност. А зошто ве интересира кој се крие позади профилот на некој форумџија, не знам, не ми е јасно. :)
 

macedon89

Провокатор по вокација
Член од
22 јули 2008
Мислења
783
Поени од реакции
582
Епа е цура, можам да ти кажам со сигурност. А зошто ве интересира кој се крие позади профилот на некој форумџија, не знам, не ми е јасно. :)
Женска дан ти е шо ја штитиш олку???
 

Kajgana Shop

На врв Bottom