Македонски урбани легенди

Член од
11 јуни 2015
Мислења
145
Поени од реакции
18
Абе имаше знам невеста некоја се појавувала пред коли, не ми текнува кај беше ни што правела, само така ке се појави од нигде и после незнам.. мада по мене тешка работа.
 

IzzY_R0CkeR59

аудофил, металофил, емофил, чоколаденфил
Член од
9 септември 2014
Мислења
118
Поени од реакции
31
Абе имаше знам невеста некоја се појавувала пред коли, не ми текнува кај беше ни што правела, само така ке се појави од нигде и после незнам.. мада по мене тешка работа.
мислам дека истово го имам читано на мотика :D :D
 

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
8.823
Поени од реакции
7.118
Абе имаше знам невеста некоја се појавувала пред коли, не ми текнува кај беше ни што правела, само така ке се појави од нигде и после незнам.. мада по мене тешка работа.
Napisi "nevestata od rotino" na google i citaj ako ne tie maka ,inaku i mene mi ima ugasnato kolata gore ama ni nevesta dojde ni butur
 
Член од
11 јуни 2015
Мислења
145
Поени од реакции
18
Napisi "nevestata od rotino" na google i citaj ako ne tie maka ,inaku i mene mi ima ugasnato kolata gore ama ni nevesta dojde ni butur
Побарав и има демек се појавила пак, ги исплашила битолчани итн.[DOUBLEPOST=1449440708][/DOUBLEPOST]
Од страв си пуштил кумплунг порано.:D
Аутоматик има :D
 
И

Име И Презиме

Гостин
За жал не постои повеке ова грандиозно дело.Требаше да го заштитат ....Сега е никната зграда во (црниче).Имам слушнато како некои од новите станари се жалел на чудни работи, но мислам тоа се афери од конкуренцијата во градежништвото.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom