Лоши искуства со банки

Rigil

Tu te reconnaîtras
Член од
14 јуни 2015
Мислења
6.382
Поени од реакции
7.305
Барем искористи нешто од сајтот да не биде за бадијала . :LOL:
 
Член од
19 април 2013
Мислења
2.004
Поени од реакции
2.100
најверојатно нема да ти вратат пари за минатите месеци, види откажи претплата за понатаму да не ти зимаат пари.
и дај корисничко име и лозинка да симниме се од сајтот да не биде џабе претплатата.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Па многу јасно дека нема да му ги вратат парите. Дај јузер и пасворд, сакам да симнам курсеви за правење на миксови. :X3:
 
C

cige

Гостин
Не го памтам пасвордот. Пробав да го сменам и не е успешно. Бара најмалку 6 карактери од кои најмалку една голема буква и најмалку еден број. Пробав 300 комбинации и пак инкорект. Мамицата, изгледа чекаат први да помине за уште еден месец пари да ми лапнат.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.593
Поени од реакции
38.741
Не го памтам пасвордот. Пробав да го сменам и не е успешно. Бара најмалку 6 карактери од кои најмалку една голема буква и најмалку еден број. Пробав 300 комбинации и пак инкорект. Мамицата, изгледа чекаат први да помине за уште еден месец пари да ми лапнат.
врати го преку мејл, нема доле форгет пасворд?
 
Член од
19 април 2013
Мислења
2.004
Поени од реакции
2.100
http://www.lynda.com/login/loginhelp.aspx
оди на линков, лево на страницата пиши го маилот со кој си се регистрирал на lynda
во маил ќе добиеш линк на кој треба да кликниш и ќе може да си ја смениш лозинката
 
Член од
19 април 2013
Мислења
2.004
Поени од реакции
2.100
Да, на тој не бива
може со друг меил си се регистрирал, може и до нешто друго да е. пиши има маил на support, некако мора да добиеш пристап до акаунтот.
како и да е барај чаре оти ете го први, да не те изгорат за уште еден месец.
ако не бива да го повратиш акаунтот тогаш откажи ја картицата, пријави ја како украдена нека ја блокираат и извади си нова.
 
C

cige

Гостин
може со друг меил си се регистрирал, може и до нешто друго да е. пиши има маил на support, некако мора да добиеш пристап до акаунтот.
како и да е барај чаре оти ете го први, да не те изгорат за уште еден месец.
ако не бива да го повратиш акаунтот тогаш откажи ја картицата, пријави ја како украдена нека ја блокираат и извади си нова.
Имам и еден Џимеил акаунт, ама мислам дека тогаш со Хотмеилот се регистрирав. Не се плашам за уште пари да ми влечат оти пријавив како за да ми одат парите во непознат примач. А и навистина во моментот не ми текна. Дури денес кога се распишав на форумов ми текна дека еднаш пред 2-3 месеци направив профил на тој сајт и дека не најдов што ми треба и повеќе не го уклучив. Ако имаат таков сервис можеби ќе се оправдам да ми вратат дел од парите, ако не целосно.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.593
Поени од реакции
38.741
Имам и еден Џимеил акаунт, ама мислам дека тогаш со Хотмеилот се регистрирав. Не се плашам за уште пари да ми влечат оти пријавив како за да ми одат парите во непознат примач. А и навистина во моментот не ми текна. Дури денес кога се распишав на форумов ми текна дека еднаш пред 2-3 месеци направив профил на тој сајт и дека не најдов што ми треба и повеќе не го уклучив. Ако имаат таков сервис можеби ќе се оправдам да ми вратат дел од парите, ако не целосно.
сигурно ќе ти вратат и тоа со камата
 
Член од
15 август 2009
Мислења
2.023
Поени од реакции
4.872
Имам и еден Џимеил акаунт, ама мислам дека тогаш со Хотмеилот се регистрирав. Не се плашам за уште пари да ми влечат оти пријавив како за да ми одат парите во непознат примач. А и навистина во моментот не ми текна. Дури денес кога се распишав на форумов ми текна дека еднаш пред 2-3 месеци направив профил на тој сајт и дека не најдов што ми треба и повеќе не го уклучив. Ако имаат таков сервис можеби ќе се оправдам да ми вратат дел од парите, ако не целосно.
Јас мислам дека ќе ти вратат, пиши им мејл. Ама да, прво најди со кој account си регистриран.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Оди во снимени лозинки во Мозилата, или па кој браусер и да го користиш, не му знаеш, може си стиснал remember password.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom