Купувате чоколадо во Тинекс и добивате гратис црв! :)

Член од
29 септември 2007
Мислења
151
Поени од реакции
3
убаво е што си нашол цел а не пола црв (ако ме сваќаш:))
hahaha ete optimist kako razmisluva! Sepak gadno e (iako ja malce prislepa ne go vidov na slikite),ali vo golemi supermarketi nikogas ne mi se slucilo da primat reklamacija,ke te matkaat navamu-natamu.Ni proizvod nov ne ti davaat kamoli da te ostetat!Vakvo-takvo zlatno Vero ili Kam...
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
911
Поени од реакции
173
исто у седмица ако го пронајдеш влакното во сендвичот и го испратиш у коверт можеш да добиеш перика
 

GTFO

Pushing the button
Член од
3 април 2009
Мислења
5.654
Поени од реакции
4.579
Се гледа во какви услови се чувани.Замисли да си почнал да јадеш и гледаш црв.:vozbud:
 

HEATHY

BARCA!
Член од
21 јуни 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
154
Од една страна ТИНЕКС се виновни што продаваат вакви срања, а од друга страна мајка ти е крива што земала со расипан рок (барем во освновно учат дека кога се купува нешто се гледа рок на употреба)
 

VertigO

750ml ракија
Член од
11 декември 2008
Мислења
297
Поени од реакции
47
Денес купив салама за мачката од тинекс ми експлодира на маса!! Плус кога се рашири една смрдеа маме им нивно ќе им ја оставев у кеса таму да им смрди, само да не ја фрлев фискалната! Безобразлук.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.169
Поени од реакции
34.281
Ја затворив темата.
 
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.107
Поени од реакции
150
Денес купив салама за мачката од тинекс ми експлодира на маса!! Плус кога се рашири една смрдеа маме им нивно ќе им ја оставев у кеса таму да им смрди, само да не ја фрлев фискалната! Безобразлук.
кај ти беа очите кога купуваше, па сега се фалиш дека си купила темпирана бомба:vozbud::vozbud::vozbud:
 

Милојко

Идем Куме Кући
Член од
17 ноември 2008
Мислења
3.072
Поени од реакции
553
Денес купив салама за мачката од тинекс ми експлодира на маса!! Плус кога се рашири една смрдеа маме им нивно ќе им ја оставев у кеса таму да им смрди, само да не ја фрлев фискалната! Безобразлук.

Дај доказ, не плукајте по фирмата без докази.
 

Мармеладова

Tale of the inexpressible
Член од
21 април 2006
Мислења
1.743
Поени од реакции
184
Си купив еднаш фстаци и имаше една малечка бубашваба внатре, сирота умрена беше:/:...
Од тогаш ево една година неам пробано фстак :eek:fca:
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Ми се згнаси од сликите, нема повеќе да јадам чоколадо:ija:
 
C

cige

Гостин
Порано имало гратис живо месо, а сега 30% покачување на промотивните цени

 

Kajgana Shop

На врв Bottom