Кристина Агилера

Член од
3 јануари 2006
Мислења
1.200
Поени од реакции
10
Ма направив search на темите за Кристина и ништо не најдов. И си викам како смее да нема нешто за неа коа е феноменална. Не знам за вас но јас многу си ја сакам. Глас има невероватен, коа ке отвори уста да те остави без здив.
На почетокот коа почна со тоа тин поп срањето стварно не ја сакав. Едноставно не и беа убави песните, ептен генерични и беа, она беше формула за стереотипот на тој денс-поп трендот. Али од кога и излезе Stripped не да си ја сакам, душа давам за неа :icon_lol: Албумот го слушам религиозно затоа што нема песна на него што не е убава.

Така да ме интересира, има ли други фанови тука на форумов? Или пак ако нема, баш ме интересира што мислат другите за неа (и ај ке ве молам без коментари за тоа колкава курва мислите дека е пошо тоа нема врска). Давајте мислења, ставајте сликички, новости, што ви душа сака. :icon_lol:


П.С. Дај некој ако знае нека пише тука на која дата или барем кој месец ке и излезе новиот албум.
 
Член од
11 февруари 2006
Мислења
1.744
Поени од реакции
0
Јас Кристина Агилера не ја сакам како личност воопшто .. Убава е едно друго али незнам некако не ми прави кејф ..
И ги сакам само баладите .. многу и се убави
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.341
Поени од реакции
7.453
Mmmm X-tina Aguilera. Аууууууу
Сакам... сакам... многу ја сакам Кристина. И мене на почетокот ми беше, оф леле мајко уште една американка што пее лигави песнички. Инаку Стрипд е навистина одличен албум со прекрасни песни.
Тогаш ја надмина фазата кога си нанесуваше физичка болка за да не ја чувствува душевната болка, и имаше 13 пирсови на своето тело. Ух колку прекрасно човечко суштество...
 
Член од
3 јануари 2006
Мислења
1.200
Поени од реакции
10
Tonchie напиша:
Mmmm X-tina Aguilera. Аууууууу
Сакам... сакам... многу ја сакам Кристина. И мене на почетокот ми беше, оф леле мајко уште една американка што пее лигави песнички. Инаку Стрипд е навистина одличен албум со прекрасни песни.
Тогаш ја надмина фазата кога си нанесуваше физичка болка за да не ја чувствува душевната болка, и имаше 13 пирсови на своето тело. Ух колку прекрасно човечко суштество...

Брат, една слика од неа, малку кремче и една крпа, и трк у купатило...:kajg:
 

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
Хмммм....ми се допаѓаат нејзините песни ама неа ја мразам.....едноставно ја мразам а за слики ако сакаш имам куп од неа....ама кој ќе ги аплоадира....ме мрзи....ај кога ќе дојдам од школо ќе закачам некои

П.С.Иако Кристина Агилера има убави песни на Бритни Спирс повеќе ги сакам
 

schtranga

Кратовчанче
Член од
7 август 2005
Мислења
1.295
Поени од реакции
18
ima ubavi pesni a i grom izgleda mene poveke mi se sviga so crna kosa
 

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
Дефинитивно со плава коса ама долга....кога се појави прв пат таква беше
 

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.487
Поени од реакции
5.963
Ни ја сакам ни ја мразам. Единствено песна што ми се допаѓаше од неа беше Dirty. Ама за разлика од Britney мое мислење е дека Кристина е подобра :)
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Типката е закон,знае што сака во животот,и што е најважно,воопшто не ја интересира мислењето на другите.Е тоа е за РЕСПЕКТ:cuc::cuc::cuc:
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Има по некоја интересна песна извадено ама ретки се во секој случај
А за изгледот не праам муабет,според мене една од најубавите пеачки!!!
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
На нејзината музика можам да кажам дека сум рамнодушен, ама не и на нејзиниот изглед. :)
 

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
Jaс ја мразам во поглед на карактерот а од песните ми се допаднале:Beautiful,Genie in a bottle(ne sum siguren dali taka se pisuva),The voice within,Dirty,Can't Hold us Down,Car wash,Fighter i tolku se mislam...ako mi tekne uste nekoja ke dopolnam....a od Britney definitivno ima mnogu poveke:I love rock and roll,I'm not a girl,Toxic,Everytime,Lonely,Girl in the mirror,I'm a slave 4 u,Cinderella,Outrageous,Sometimes,Someday....i aj da ne gi nabrojuvam natamu.....(mnogu se)
 
Член од
16 февруари 2006
Мислења
2.830
Поени од реакции
19
Super si e devojceto ima se so treba za da bide peacka :):):):) i barem ne se ligavi kako Britney i bas i e gajle so mislat drugite (kako si kaza SchoolGirl) i najubaa pesna (spored mene) i e Dirty.
 

deXterche

тадаммм
Член од
12 февруари 2006
Мислења
4.920
Поени од реакции
941
Ај малце оплакнете очи













 
Член од
22 јули 2005
Мислења
2.198
Поени од реакции
11
BeBe11 напиша:
Ма направив search на темите за Кристина и ништо не најдов. И си викам како смее да нема нешто за неа коа е феноменална. Не знам за вас но јас многу си ја сакам. Глас има невероватен, коа ке отвори уста да те остави без здив.
На почетокот коа почна со тоа тин поп срањето стварно не ја сакав. Едноставно не и беа убави песните, ептен генерични и беа, она беше формула за стереотипот на тој денс-поп трендот. Али од кога и излезе Stripped не да си ја сакам, душа давам за неа :icon_lol: Албумот го слушам религиозно затоа што нема песна на него што не е убава.

Така да ме интересира, има ли други фанови тука на форумов? Или пак ако нема, баш ме интересира што мислат другите за неа (и ај ке ве молам без коментари за тоа колкава курва мислите дека е пошо тоа нема врска). Давајте мислења, ставајте сликички, новости, што ви душа сака. :icon_lol:


П.С. Дај некој ако знае нека пише тука на која дата или барем кој месец ке и излезе новиот албум.
ima i drugi sto ja sakaat,primer jas :icon_lol: otsekogas sum ja sakala,pesnite i se grom,glas ima fenomenalen,izgleda odlicno...mnogu si ja sakam.i neznam sto im e filmot na onie sto svirat kurva bila ona bila.so sekoja pesna se menja i imidzot.kolku sto znam najmnogu se krena prasina za spoto na Dirty,kao dekek bila premnogu provokativno oblecena za spot koj ke ja gleda cela javnost.Dirty e pesna u brz i energicen ritam,tekstot e provokativen,taka da i ona treba da bide i oblecena i da se ponasa provokativno,bas kako sto e.neznam zasto tolku svirenja,koga i samite znaat deka pesnata etop,a isto i X-Tina.:icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:kako sto ide paesnata taka ide i imidzot na zvezdata
 

Kajgana Shop

На врв Bottom