Коментирање на Facebook со срциња и љубовни фрази на постови кај пријатели од ист пол

Член од
16 октомври 2016
Мислења
36
Поени од реакции
29
Глеј сеа, ако има само 1 срце, можеби не е нешто сериозно. Ама ако оставил 3 срциња, плус лајк - тогаш мора да е педер.
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Не бе, сериозно, никад не сфатив што е тоа во менталниот склоп што ве тера да им пишете на другарките коментар najubava si, top si и слично.

Башка, зошто ги лажете? Најчесто се грдички, далеку од убави, камоли најубави.
 

The Ocean

Money. Power. Glory.
Член од
4 февруари 2016
Мислења
140
Поени од реакции
66
Лајк е океј, ама коментари ни на женски, а ни на машки слики не пишувам. Едноставно глупо ми е.
 
Член од
26 февруари 2016
Мислења
5.419
Поени од реакции
13.587
Кај машките ова не сум го видел често, ама кај женските и тоа како. Срценца, емотикони, лигавења... Инаку глупо е и кај двата пола. Мене ме иритира и кога некој во чат користи повеќе смајлиња и емотикони од зборови. А ги има и такви. Мислат дека така се многу интересни, а уствари изгледаат детски и глупаво.
 
M

Moon Child

Гостин
Вакви теми се отвараа пред 6-7 години. Сега на сите им е нормално се што се случува на ФБ. Луѓето се научија да игнорираат тоа што им е досадно и глупо.
 
Член од
28 декември 2011
Мислења
4.371
Поени од реакции
6.207
Фатете работете нешто, види ги со што се замараат :facepalm:
Остај не бе да прокас- покрас- прокрас- абе само алт таб набрзина колку да видам да не ми пишал некој нешо.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom