Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
8 јануари 2014
Мислења
2.205
Поени од реакции
2.051
Е сега пробајте тие што матите онлајн второ пол. Базел-1 или 5+, нешто може ќе даде
 

Mondonico

ВАР експерт
Член од
15 јануари 2013
Мислења
10.053
Поени од реакции
17.739
Јувенутс двојка :uzi:

Топло препорачувам да се избегнат Фиорентина, а Наполи може да се игра ама не му вреди коефициентот. 1.5 чинам беше, премал е.
 

бутЕ

старлета
Член од
29 март 2011
Мислења
2.231
Поени од реакции
3.830
Се мислев дали Евертон Т1 или Челзи Т2.... И ги пишав Челзи...глеам сум згрешил :tapp:
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Јувенутс двојка :uzi:

Топло препорачувам да се избегнат Фиорентина, а Наполи може да се игра ама не му вреди коефициентот. 1.5 чинам беше, премал е.
Многу комбиниран состав има јувентус ... ги имам 2ка ама со овие идиотиве манчестер 0-2 гола ..
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Имам една дилема за вечер Монако или Лион ? Или и двете да ги закачам ?
 
Член од
24 октомври 2011
Мислења
385
Поени од реакции
139
real madrid 2
lazio 1
monako dava 2 gola

za 200 mi nosi 800den
mislam deka e realno vaka[DOUBLEPOST=1430054892][/DOUBLEPOST]
Имам една дилема за вечер Монако или Лион ? Или и двете да ги закачам ?
monako i real 2 i t2 2+ mislam deka e sigurno da se izigraat
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Шукурац не ја игра 3+, пишав во дванајсе сато бе чкембар:D
Бајо мој,ја играв гол прво гол второ,дали е можни првото 1-2 да заврши и така да остани до крајот?..кажи ми ти дали е можно покрај ваков резултат каде посилната екипа треба да брка негатива против далеку послаб противник и тоа на домашен терен..и 45 минути гол да не падни..само мене ми се случува ова..и уште си седи 1-2 како маѓепсани да се головите на двете страни,барем нека примеа гол нека си ебеа мајките смрдени
 
Член од
18 септември 2011
Мислења
5.432
Поени од реакции
5.555
Бајо мој,ја играв гол прво гол второ,дали е можни првото 1-2 да заврши и така да остани до крајот?..кажи ми ти дали е можно покрај ваков резултат каде посилната екипа треба да брка негатива против далеку послаб противник и тоа на домашен терен..и 45 минути гол да не падни..само мене ми се случува ова..и уште си седи 1-2 како маѓепсани да се головите на двете страни,барем нека примеа гол нека си ебеа мајките смрдени
Тој винтер сам излезе пред голот на Базел од Луцерн и шутираше во голманот право. :D
 
Член од
8 јануари 2014
Мислења
2.205
Поени од реакции
2.051
Бајо мој,ја играв гол прво гол второ,дали е можни првото 1-2 да заврши и така да остани до крајот?..кажи ми ти дали е можно покрај ваков резултат каде посилната екипа треба да брка негатива против далеку послаб противник и тоа на домашен терен..и 45 минути гол да не падни..само мене ми се случува ова..и уште си седи 1-2 како маѓепсани да се головите на двете страни,барем нека примеа гол нека си ебеа мајките смрдени
Мислев дека кец ја имаш, добро си ја избегнал... една дупка си одбегнал, во друга си се бапнал(n)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom