Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
1 декември 2014
Мислења
2.240
Поени од реакции
4.433
Реал нема во 23 кола изиграно нерешено. Во наредните 15 барем еднаш ќе изигра :D
Eве го :D
Да почнев со 200 денари, ова ќе беше втора уплата на 400*коефициент 5,5

Шала настрана, Ѕвезда кошарката какво ливче ми уништи...
Aрсенал среќен гол за 2-0. Гладбах уште посреќен за 2-0, Андерлехт со црвен даде 2 гола, Челзи многу среќни два гола. И кој ѓавол ме тераше Ѕвезда да ги ставам не знам.
Околу 3500 заминаа, да знае човек ќе ги уплати без фиксни на 1000, ама... :D
Untitled0.png
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.909
Поени од реакции
9.507
По трет пат одам со иста комбинација
ЦСКА дава гол во прв период 1,65
Минск над 4 1,65
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.137
Поени од реакции
107.443
Врзи го со пари и наречи го сингл. :icon_lol:
Не се исплати, 1.35 е скоро сегде, треба 100 000 да му стаам. :D
Нека оди во аналите на исплатливите типови за кладење кои не сум ги искористил. :D
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.863
Поени од реакции
6.370
Море гонете ги у пичку матер бе, не пишувајте ништо за закони за даноци према ова лајно држава, они самите си ги кршат законите ѓто ги донеле, та јас ке кршам глава тука да пријавувам за ситниш ....
 
Член од
17 јуни 2012
Мислења
1.934
Поени од реакции
2.438
Море гонете ги у пичку матер бе, не пишувајте ништо за закони за даноци према ова лајно држава, они самите си ги кршат законите ѓто ги донеле, та јас ке кршам глава тука да пријавувам за ситниш ....
Не се нервирај бе,не важи за нас.
 
G

Goldie

Гостин
20:45 Celta Vigo - Elche ; 2хен (+1) 2.35

Селта направија добри резултати во последниве 3-4 утакмици и само 1.35 им дале, ептен ги прецениле како да се Барселона или Реал. Ептен мали шанси имаат да изборат квалификации за Европа лига така да верувам ќе зачестат со киксови во наредниве утакмици оти сепак се работи за просечен тим каков што е и Елче. Гостиве не се толку лоши, на последниве 10 утакмици имаат 4 победи против Еибар, Рајо, Билбао, Леванте плус нерешено со Виљареал и единствени лоши партии им беа 3те утакмици со Барселона така да мислам вадат нерешено а не ме чуди и да тепаат.

Оди на 1к колку да се извади дневницата денеска.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: L.A
Член од
15 март 2010
Мислења
5.863
Поени од реакции
6.370
Не се нервирај бе,не важи за нас.
Јас играм друже и лото и покер со овие од бетадриа :цицки: има две три секси пички, така да од каде да знам дали важи не важи, а и не ме занима, се нервирам затоа што му се дава премногу публицитет, многу наивни особи има, како што треба да направам каде да пријавам што да пријавам.. многу пичка народ сме.. море на протест треба да излеземе да ги запалиме таму не да прашуваме по форуми каде да пријавиме дали треба да пријавиме..
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.909
Поени од реакции
9.507
Динамо Москва под 1 гол 6,30 коеф
малце на ризик Динамо има проблеми во нападот 5 играчи им се аут од напад па ке напагаат со впрочем третата постава како прва Јарославл имаат одличен голман
 
Член од
7 септември 2014
Мислења
3.430
Поени од реакции
2.113
20:45 Celta Vigo - Elche ; 2хен (+1) 2.35

Селта направија добри резултати во последниве 3-4 утакмици и само 1.35 им дале, ептен ги прецениле како да се Барселона или Реал. Ептен мали шанси имаат да изборат квалификации за Европа лига така да верувам ќе зачестат со киксови во наредниве утакмици оти сепак се работи за просечен тим каков што е и Елче. Гостиве не се толку лоши, на последниве 10 утакмици имаат 4 победи против Еибар, Рајо, Билбао, Леванте плус нерешено со Виљареал и единствени лоши партии им беа 3те утакмици со Барселона така да мислам вадат нерешено а не ме чуди и да тепаат.

Оди на 1к колку да се извади дневницата денеска.
1.55 e коеф. и е солиден, Елче има повредени и нема да им игра најдобриот стрелец Џонатас, без него се ништо скоро сите голој тој ги има даено, Селта се во форма со Атлетико изиграја ала Барселона, некој играчи му се "on fire" моментално, јас 1 на хендикеп би ја играла Селта ама изгледа паднат е коеф. и не се исплаќа, ама 1 треба да излези без проблем.
 
Член од
17 јуни 2012
Мислења
1.934
Поени од реакции
2.438
1.55 e коеф. и е солиден, Елче има повредени и нема да им игра најдобриот стрелец Џонатас, без него се ништо скоро сите голој тој ги има даено, Селта се во форма со Атлетико изиграја ала Барселона, некој играчи му се "on fire" моментално, јас 1 на хендикеп би ја играла Селта ама изгледа паднат е коеф. и не се исплаќа, ама 1 треба да излези без проблем.
За ручек што има? :rolleyes:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom