Кладилница (Генерална дискусија)

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.955
Поени од реакции
35.486
Никад не сум ги разбирал богатите луѓе зошто уплаќаат спортска, Реал Баерн и на Б уште една не ми текнува му правеа 2 и нешо коеф ги става за 6000, а не знаи колку пари има, јас на пример играм строго за да фатам пари.
Он.
Кпр ќе ја извадат Х. 5 коеф.
Па баш на тој начин се прават пари , само треба да балансираш да не ги играш фаворитите во низа кои имаат неколку победи. Еве минатиот викенд фатив баерн , барса , јунајтед и ајакс. На сите им требаше очајна победа , што не важи и за овој викенд сега освен Манчестер.
Овој викенд играв ПСЖ , кој има лош скор во гости и мора да се вади на домашен терен. Порто кој имаше реми во минатото гостување , и Јунајтед за кој сите знаеме. Овие утамици им се must win. Ќе го додадев и Реал , но имам тешки искуства со лакомоста и не ставив.
 

k3b

Член од
17 декември 2010
Мислења
2.808
Поени од реакции
4.280
Колку е баерн загревота комплет со се тренер, цццц


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
8 јануари 2014
Мислења
2.205
Поени од реакции
2.051
Каква глупост направи Баерн што го даде Манџо...:tapp: сега да беше гол даваше и немаше да се ребрам:([DOUBLEPOST=1411221532][/DOUBLEPOST]
Прво Плинарско Друштво Х2 3.10
Најсмешното име што воопшто сум го чул досега... ех бе Загребе :pos: :pos: :pos:
П.С. браво за типот (y)
 
Последно уредено:
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Океј е ...н а едно ливче баерн 3+ на друго т2 .... и шалке т1 .... алал да ми е - Џони говна да јаде за моиве типови
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Антифудбал од страна на мизерниот баерн...... го чекам 2&3+ :sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick:


Кур ќе ја дае .... треба некое правило да напраат да се знаат поставите 2 дена унапред да ги ебам ....сањав ја дека глупандеров Пеп ќе реши да игра со 14та екипа .... смрдле каталонско...
 

Vandal

CURVA NORD
Член од
12 август 2012
Мислења
1.046
Поени од реакции
1.095
Што е со англичаниве бе ни 1 гол нема паднато
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.895
Поени од реакции
84.267
Пер, нз дал ја глеаше прво, ама баерн не пројде центар :3
А бе добро тоа, ипак очекувам да победат некако. Не ми се верува 90 минути вака да тераат..или сепак до толку се глупи а ?[DOUBLEPOST=1411224011][/DOUBLEPOST]
Што е со англичаниве бе ни 1 гол нема паднато
И ете ги Арсенал на брзинка 3 :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom