Кајганџиска фудбалска пресметка! [пријавување]

Член од
15 февруари 2012
Мислења
2.680
Поени од реакции
1.805
ахахаха пукнав од смеа еј, не сте нормални :)

Ај да прашам јас сега, кога наредна вака, додека не паднало снег :D?
 
Член од
14 декември 2013
Мислења
4.157
Поени од реакции
10.994
@Biomage во волку голем број тешко,инаку ние играме секој 4ток и недела 5+1 на стандардно игралиште
 
Член од
17 ноември 2012
Мислења
4.547
Поени од реакции
5.305
Мислам дека ако им се игра на сите, можеме да се потрудиме да се собереме 16 души, и да изиграме една партија наредна недела, 2 тима, 1 саат, доволно е. :)

Инаку ај малку помош :D
Ги прегледувам сега клипчињава, ама многу големи бе, 5ипол гига за нецели 40-50 минути, дај кажете некоја страна за аплоуд кај што нема лимит, јас све што сретнав беше до 2 гб.

@vidooq Фатен е на камера моментот кај што те нокаутираат со топка :D

Имаше и некој пуштено у позадина песната од ЛШ :pos:
 
Последно уредено:
C

Castiel

Гостин
Мислам дека ако им се игра на сите, можеме да се потрудиме да се собереме 16 души, и да изиграме една партија наредна недела, 2 тима, 1 саат, доволно е. :)

Инаку ај малку помош :D
Ги прегледувам сега клипчињава, ама многу големи бе, 5ипол гига за нецели 40-50 минути, дај кажете некоја страна за аплоуд кај што нема лимит, јас све што сретнав беше до 2 гб.

@vidooq Фатен е на камера моментот кај што те нокаутираат со топка :D

Имаше и некој пуштено у позадина песната од ЛШ :pos:
па ли да те пунам со голови? :ROFLMAO:

иначе добра идеја ама мора од прилеп да дојдат за да се собереме ние :D
 
Член од
17 ноември 2012
Мислења
4.547
Поени од реакции
5.305
па ли да те пунам со голови? :ROFLMAO:

иначе добра идеја ама мора од прилеп да дојдат за да се собереме ние :D
Ќе ти го пуштам Кемба наредна, ке видиш, не у кафичот, доле у Томче Софка ќе те однесе. :D

Дечките од Прилеп, колку што знам јас, беа 4-5 души макс, 2ца од Куманово имаше ако не се лажам, така да пак остануваме со 20 души од тука. АКО им се игра, мислам дека лесно ќе се собереме.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom