Кајганџии, кој каков бизнис работи? Ајде да соработуваме!

concrete

alte Esel
Член од
22 март 2005
Мислења
12.248
Поени од реакции
1.703
..некој со функционален 3D принтер???
 
Член од
25 декември 2008
Мислења
1.877
Поени од реакции
1.089
Се надевам на соработка.Повеќе ке биде можеби молба,но се надевам дека ке прерасне во соработка.

Notes - Your Daily Notepad And Memo Organizer


My Fitness Trainer – Android-Apps auf Google Play


http://www.aleksandarvasilevski.com
Во апликацииве освен @Makedonius имам свое учество и јас, и за тоа би ве замолил да ги пробате и доколку,имате време остајте коментар или уште подобро остајте ревју,частете некоја 5ка на googleplay да и напрвиме мала промоција.

За апликацииве има на форумов отворено посебни теми.
Затоа би ги замолил одговорните,доколку може да ги спојат темиве,или пак доколку има заинтересираност да се отвори една нова тема,апликации на кајганџии,каде би се презентирале,рекламирале,соработувале и слично.
Благодарам на одвоеното време.
 
Последно уредено:
Член од
11 јули 2009
Мислења
210
Поени од реакции
146
Се надевам на соработка.Повеќе ке биде можеби молба,но се надевам дека ке прерасне во соработка.

Notes - Your Daily Notepad And Memo Organizer


My Fitness Trainer – Android-Apps auf Google Play


Во апликацииве освен @Makedonius имам свое учество и јас, и за тоа би ве замолил да ги пробате и доколку,имате време остајте коментар или уште подобро остајте ревју,частете некоја 5ка на googleplay да и напрвиме мала промоција.

За апликацииве има на форумов отворено посебни теми.
Затоа би ги замолил одговорните,доколку може да ги спојат темиве,или пак доколку има заинтересираност да се отвори една нова тема,апликации на кајганџии,каде би се презентирале,рекламирале,соработувале и слично.
Благодарам на одвоеното време.
http://www.aleksandarvasilevski.com/
 
Член од
7 март 2009
Мислења
1.127
Поени од реакции
788
Копаничарство, скулптура, столарија... Отворен за соработка, пишете ми ПП.


Од какво дрво ги изработи клупиве,навистина изгледаат природно и ја имаат онаа убавина на вистинскиот материјал,ги продаваш или ги правиш само за себе?
Имам некои идеи за на пр.клуб масички,ако сакаш ќе ти ги пратам,изработи ги
 

Kajgana Shop

На врв Bottom