Кајгана готвач vol.103 [гласање: сутлијаш]

Гласам за:


  • Вкупно гласачи
    14
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

shumecha.tableta

Модератор
Член од
26 декември 2013
Мислења
3.320
Поени од реакции
17.764
Ајмо на гласање. :D
@[In]kognito


@Tender Girl
Интегрален ориз, кафеав шеќер, кокос, цимет.
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Мојот глас оди кај
.............., ем изгледа вкусно, ем оревче си ставила што стварно добро би идело со сутлијаш(ч):)


Туку @CafeDelMar зошто овие теми кои се наоѓаат во новиов подфорум не излегуваат во листата на нови теми?
 

CafeDelMar

Luminance
Член од
29 октомври 2007
Мислења
6.502
Поени од реакции
14.677
Мојот глас оди кај .............., ем изгледа вкусно, ем оревче си ставила што стварно добро би идело со сутлијаш(ч):)


Туку @CafeDelMar зошто овие теми кои се наоѓаат во новиов подфорум не излегуваат во листата на нови теми?
Ќе прашаме, сигурно има некој технички проблем.
@Acid
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.179
Поени од реакции
34.369
Средено, кога сме го отвориле форумот не сме го селектирале да се појавува во секцијата „Нови теми“ :)
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.202
Поени од реакции
1.943
Јас цело време мислев дека со некое машко се натпреварувам. :D Да, оревчето изгледа добра комбинација со сутлијашот (не сум пробала така досега), само јас би го ставила сецкано/мелено.;)
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Вака на изглед (и на состојки) многу ме бендиса сутлијашот на @Tender Girl но само заради кокосот гласав за другиот кандидат.
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.202
Поени од реакции
1.943
Да, оревчето изгледа добра комбинација со сутлијашот (не сум пробала така досега), само јас би го ставила сецкано/мелено.;)
Еве...сликата ми е од порано, со пасирана банана но ми се најде за коментаров. :) Во последно време многу често ја јадам вака. Превкусно е.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom