Како стануваат познати луѓе како овој од линкот?

Дискусија во форумот 'Вести и случувања' започната од vonKarajan, 13 февруари 2017.

 1. The Goddess

  The Goddess

  Член од:
  10 февруари 2008
  Мислења:
  3.895
  Допаѓања:
  1.986
  Ај жити се, убоо го немав прочитано ова и оп, ја отворив темава... се испонервирав за џабе.

  Поезија и политика и историја очигледно не идат заедно.
  Попаметен беше кога пишуваше за јакни :tapp:.

Сподели преку: